League of Legends r.

PBE 9.15 – 18 lipca – nowe tekstury chrom z REWORKU PANTHEONA (ujawniona twarz!), pliki lootu PROJECT

Na PBE dodano wiele nowych plików, w tym lootu PROJECT. Niestety nie znamy jeszcze szczegółów, w jaki sposób będzie można go odblokować.

Zobacz poprzednią aktualizację w cyklu 9.15:

Dragonslayer Pantheon – nowe tekstury chrom

Rework Pantheona – co o nim wiemy? (Nadal będzie leworęczny!)

Zobacz, które skórki Pantheona zostaną zmienione z jego reworkiem

Wygląda na to, że tekstury pochodzą z nowego modelu z aktualizacji Pantheona, co potwierdza wypowiedź riotera Aether:

Ups, nie powinniście jeszcze widzieć nic z aktualizacji Pantheona. Ale jako że już tu jest i pytacie, porozmawiajmy szybko o jego twarzy! Są tylko dwa momenty, w których zobaczycie ją w grze: podczas recallu i animacji śmierci. Poza tym nadal będzie nosił zasłaniający twarz hełm, oczywiście zaktualizowany wizualnie. Powód, dla którego pokazujemy twarz Pantheona, jest powiązany z jego nowym lore, jednak szczegóły na razie zachowamy w sekrecie na nieco dłużej.

Pantheon w grze może jednak wyglądać nieco dziwnie, jako że nowe tekstury są nałożone na stary model. Nie jest to jego ostateczny wygląd.

PROJECT: Irelia – edycja prestiżowa

Dodano biografię skórki:

Są momenty, w których Irelia i inni wygnańcy przypominają sobie, kim byli przed tym, jak PROJECT zesłał ich na pustkowia wypełnione piaskowymi pomnikami wzniesionymi wiatrem ku żądzy korporacji. Te wspomnienia przemijają – ostatnie przebłyski świata długo zagrożonej ludzkości.

PROJECT: Jinx – chroma

Dodano pliki do sklepu.

PROJECT: loot eventowy

Dodano pliki lootu. Na razie nie znamy szczegółów.