League of Legends r.

PBE 9.15 – 16 lipca – skórki PROJECT

Rozpoczynamy nowy cykl i szykujemy się do eventu PROJECT!

Skórki PROJECT 2019

PROJECT: Pyke

1820 RP

Project Pyke PROJECT 2019 lol league of legends liga legend

Jako wczesny prototyp PROJECT wcześniej nietestowane uaktualnienia Pyke’a pozostawiły go niebezpiecznie niestabilnym – nawet dla jego posiadaczy, którzy go wyrzucili i trącili jego szczątkami poza mury Miasta. Jednak cybernetyczny mózg Pyke’a przetrwał, odbudowując go z ocalałymi częściami dookoła niego, a teraz ich fragmentaryczne, nakładające się wspomnienia mieszają się z jego własnymi, gdy krzyczą o zemstę.

Chromy

Interakcje

Voiceover

PROJECT: Akali

1350 RP

Project Akali PROJECT 2019 lol league of legends liga legend

Jako najnowocześniejszy podmiot PROJECT, który w jakiś sposób opuścił granice miasta, Akali przynosi straszne ostrzeżenia przed nietestowaną bronią żyjącym na pustkowiach. Wraz z upływem czasu i brakiem innych opcji ci wyrzutkowie przyłączają się do niej w próbie obalenia megakorporacji… podejrzewając jednak, że ich nowy sojusznik może być w rzeczywistości podwójnym agentem.

Chromy

PROJECT: Jinx

1350 RP

Project Jinx PROJECT 2019 lol league of legends liga legend

Jinx zgłosiła się na ochotnika do konwersji PROJECT, nie spodziewając się, że krytyczna awaria zasilania zmiażdży jej rdzeń pamięci, tworząc z niej psychopatkę napędzaną przez maniakalne głosy w jej głowie. Pozornie z obsesją na punkcie niszczenia wszystkiego dla samej siebie zaczęła wykazywać oznaki czegoś bardziej złowrogiego niż zwykła fragmentacja pamięci: zimny, wyrachowany wpływ Programu.

Chromy

PROJECT: Warwick

1350 RP

Project Warwick PROJECT 2019 lol league of legends liga legend

Wyrwany z pustkowia przez komórkę badawczą PROJECT: Warwick został nieodwołalnie przekształcony w nowy, przerażający etap ewolucji transhumanistycznej – uzbrojonego potwora pozbawionego wszelkich wyrzutów sumienia i zaprogramowanego wyłącznie na agresywne tłumienie przemocy. Dzięki wtrącaniu się zbieranin obcych udało mu się uciec przed doprowadzeniem go do końca, a teraz szaleje bez przeszkód po całym Mieście.

Chromy

PROJECT: Irelia

1350 RP

Project Irelia PROJECT 2019 lol league of legends liga legend

Irelia, która znalazła schronienie na pozbawionych prawa pustkowiach, przewodziła innym wyrzutkom takim jak ona, próbując przeżyć w świecie zabójców korporacyjnych, morderczych technologii starego świata i globalnego załamania ekologicznego. Wiedząc, że Warwick mógłby zniszczyć wszystko, co jest jej drogie, dołączyła do ataku na Miasto, by raz na zawsze zakończyć PROJECT.

Edycja prestiżowa (2000 tokenów)

Project Irelia Prestige Skin prestiżowa edycja skórki PROJECT 2019

Chromy do poprzednich skórek PROJECT

PROJECT: Fiora 

PROJECT: Lucian 

PROJECT: Zed 

Nowe ikony

Ikony związane z PROJECT

Ikona splitu trzeciego sezonu 2019

 

Nowe emotki

Emotki trzeciego splitu 2019

Emotki LCK

Nowa skórka warda

PROJECT: Reckoning Ward