League of Legends r.

PBE 9.12 – 3 czerwca – dalsze testy Mordekaisera, e-sportowe ikonki i emotki

Dziś zobaczycie cudną aktualizację efektów specjalnych Mordekaisera, mnóstwo ikonek, chrom i biografie skórek dla Dark Cosmic Jhina, Dark Star Shaco i Lorda Mordekaisera.

Poprzednie aktualizacje PBE:

Aktualizacje efektów specjalnych Mordekaisera

Dragon Knight Mordekaiser

Infernal Mordekaiser

Pentakill Mordekaiser

Lord Mordekaiser

King of Clubs Mordekaiser

Chromy

Dark Star Karma

Dark Star Shaco

Dragonslayer Braum

Ikonki

Na różowo są ikonki pierwszego poziomu, na złoto – drugiego.

Emotki

Na PBE pojawiły się emotki związane z turniejem LoL Pro League.

Biografie skórek

Dark Cosmic Jhin

Jhin był międzygwiezdną istotą, pochłoniętą przez Mroczną Gwiazdę, która otrzymała nowy cel. Teraz jego ponadczasowy umysł jest zarażony wizjami wszechmocy i pochłonięty przez nienasycony głód. Przeszukuje całe rejony przestrzeni pozornie kaprysem, używając napotkane pozostałości do tworzenia dziwacznych, cichych objets d’art (fr. przedmioty sztuki).

Dark Star Shaco

Shaco był niegdyś regionem kosmosu znanym z hałaśliwych uroczystości, wymazanym przez Mroczną Gwiazdę i odrodzonym w szyderczym obliczu błazna. Jego pokręcone rechotanie dociera do zamieszkałych systemów na długo przed nim, prowokując wizje zniszczenia i załamania społeczne, które wkrótce zasilą jego niekończący się głód.

Lord Mordekaiser

Niektórzy z drużyny Mordekaisera wciąż narzekają, że klasa Mrocznych Paladynów jest zbyt silna i powinna zostać zbanowana, pomimo oficjalnego włączenia jej do najnowszego rozszerzenia Riftquest. Reszta z nich wciąż czeka na odkrycie tajemniczej, odkupieńczej, tragicznej historii Mrocznego Paladyna… ale jedyne, co otrzymali, to mnóstwo morderstw.

Zmiany balansu

Ryze

Sylas