r.

Aatrox bez wskrzeszenia na R?! ★ Plany na patch 9.7 ★ Nieskończone grzybki Sylasa ★ Riot naprawia błąd ze znikającym Nunu ★ Bug Renektona: anulowanie animacji [W]

Trochę się nazbierało tych błędów...

Wiadomości na dziś:

★ Aatrox bez wskrzeszenia na R?!

Od Meddlera wiemy, że Riot pracuje nad Aatroxem. W solo kolejce Aatrox jest zbyt słaby, natomiast na scenie profesjonalnej – zbyt silny. Z tego powodu konieczne są poprawki dotyczące nie tylko liczb. Pewne zmiany są już testowane wewnętrznie.

Dziś na PBE trafi nowa propozycja jego R. Nie będzie ono wskrzeszało, ale stanie się silniejsze w zakresie ofensywy. Jeśli testy okazałyby się pomyślne, prawdopodobnie ta zmiana i tak nie trafi na serwery live w 9.7.

Obecne R Aatroxa:

Aatrox wyzwala swoją demoniczną postać, zyskując obrażenia od ataku i prędkość ruchu. Gdy Aatrox otrzyma śmiertelne obrażenia, odrodzi się zamiast umrzeć i uleczy się o pewien procent swojego maksymalnego zdrowia.

Aatrox przyjmuje prawdziwą demoniczną postać na następne kilka sekund, strasząc pobliskie stwory i zyskując: zwiększoną prędkość ruchu na pierwszą sekundę, jeśli nie walczy z bohaterami lub wieżami; zwiększone obrażenia od ataku; Studnię Krwi, która napełnia się zdrowiem i umożliwia Wskrzeszenie w przypadku otrzymania śmiertelnych obrażeń.

Nowe R Aatroxa:

Aatrox wyzwala swoją demoniczną postać na kilka sekund i zaczyna wypełniać Studni Krwi. Studnia Krwi przechowuje całe zdrowie, które zdobywa on w tym czasie. Na końcu efektu lub po otrzymaniu potencjalnie śmiertelnych obrażeń Aatrox uzdrawia się o ilość zdrowia zależną od stopnia wypełnienia Studni Krwi.

W tym czasie [Q] Ostrze Darkinów nie ma cooldownu i resetuje cooldown [E] Doskoku Umbry. Dodatkowo Aatrox otrzymuje prędkość ruchu poza walką z bohaterami i wieżami, procent całkowitego AD i straszy pobliskie stwory.

★ Plany na patch 9.7

Meddler zapowiedział, że w kolejnej aktualizacji najpewniej pojawią się zmiany balansu kilku postaci:

  • Lissandra: nerf – dostosowanie do sceny profesjonalnej;
  • Morgana: przystosowanie jej do gry na środkowej alei;
  • Swain: jeszcze nieokreślone zmiany (możliwe, że Riot się w ogóle z nich wycofa) – jest nieco zbyt  słaby.

W kolejnych cyklach powinniśmy też zobaczyć zmiany Wukonga.

Riot planuje również poprawki dwóch przedmiotów:

  • Dark Seal / Tajemnicza Pieczęć: nerfy – najpewniej związane z kosztem sprzedaży przedmiotu;
  • Wit’s End / Koniec Rozumu: nieokreślone zmiany eksperymentalne.

★ Nieskończone grzybki Sylasa

Oprócz tego, że po użyciu superumiejętności Sylas może wykorzystać ją ponownie, to również może ją kraść Teemo o wiele częściej, niż w przypadku innych bohaterów. Z powodu podobnego czasu odnowienia umiejętności, Sylas jest w stanie użyć [R] na Teemo, gdy ten odzyska jeden z grzybków. Innymi słowy, jest w stanie położyć tyle samo muchomorów, ile Teemo, w tym samym czasie.

★ Riot naprawia błąd ze znikającym Nunu

Wczoraj na końcu newsa zamieściliśmy ciekawy bug powodujący… znikanie Nunu. Błędu doświadczył jeden z rioterów, Xenogenic – twórcy nie mogli więc zignorować problemu. RiotAugust poinformował, że już wgrano poprawkę, która powinna go rozwiązać. Niestety błąd jest trudny do odtworzenia, dlatego nie ma pewności, że bug się nie powtórzy. Jeśli więc w patchu 9.6 zauważycie znikającego Nunu, koniecznie dajcie znać rioterom (możecie to zrobić na przykład na twitterze Augusta).

★ Bug Renektona: anulowanie animacji [W]

Od prawie doby na serwerach live gramy na wersji 9.6, a liczba zgłaszanych błędów Renektona staje się coraz obszerniejsza. Obecnie Riot pracuje nad rozwiązaniem błędu z anulowaniem animacji [W]. Według RiotMapleNectara poprawki powinny pojawić się w najbliższym czasie. Miejmy nadzieję, że przed kolejną aktualizacją. Inne błędy Renektona zgłaszane przez graczy:

  • Po użyciu [W] z 50+ ładunkami furii, po aktywowaniu Hydry, ilość ładunków spada do zera.
  • Od czasu do czasu nie słychać dźwięków autoataku oraz aktywowanych przedmiotów.
  • Zdarzają się problemy z wyświetlaniem animacji umiejętności.

W kręgach powyżej Diamentu współczynnik zwycięstw tego bohatera od patcha 9.6 oscyluje w granicach 47%. Hej, Riot, może odpuścisz krokodylowi po wszystkich tych nerfach Tiamatu, Conquerora i usunięciu mechaniki anulowania [W]?

★ A na koniec…

Prześwietny cosplay Katariny w wykonaniu @vokunzul! Jak sama przyznaje, jest to cosplay, który od dawna chciała zrobić. Uwielbia charakter Złowieszczego Ostrza i z całej siły postarała się, by móc go jak najbardziej oddać w swoim dziele.

Kliknij, aby powiększyć

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Raisa???? (@vokunzul)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Raisa???? (@vokunzul)