r.

Nowy bohater nadchodzi?

Dzisiejszym rankiem Blizzard poczęstował nas na swoim tweecie pewnym zagadkowym zdjęciem... Nowy bohater nadchodzi?

Blizzard nieustannie wprowadza do HotS’a nowe postacie. Robi to, w porównaniu do pozostałych firm, w zawrotnym tempie. Jednak, czy jest to klucz do sukcesu? Temat ten poruszę w innym artykule. Teraz skupmy się na zagadce, która prawdopodobnie mówi o tym, że… NOWY BOHATER NADCHODZI i już niebawem zapuka do Burzowych Komnat.

Nowy bohater nadchodzi

Nadchodzi nowy bohater Zdjęcie nie pokazuje wiele (link do TWEETA). Widzimy tajemnicze, trójpalczaste ślady, które, zapewne, są wskazówką, kto zawita w najbliższej przyszłości.

Fani Blizzarda już snują domysły kim okażę się przybywający do Burzy bohater. Lwia część społeczności jest pewna, że będzie do Dehaka. Postać ta pojawia się w grze StarCraft II a link do (angielskiej) wiki macie TUTAJ, jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tym przyjemniaczku radzę poczytać. Jeżeli jest to faktycznie Dehaka, to prawdopodobnie powitamy drugiego, oby bardziej udanego, tanka z kosmicznego uniwersum.

Nowy bohater nadchodzi

Niektóre osoby jednak, zastanawiają się, czy tajemnicze ślady nie należą do Vol’jina, który dosiadł swojego raptora. Barwnej postaci z Warcrafta, wodza plemienia Darkspear Tribe (Mrocznej Włóczni), a Warchiefa (Wodza Wojennego) Hordy. Nieco informacji znajdziecie TUTAJ, a więcej jest (po angielsku) TU. Jeśli troll faktycznie zamierza wkroczyć do Burzy, to osoby grające DPSami mogą się cieszyć. Vol’jin to Shadow Hunter (Łowca Cieni), więc zapewne będzie on Assassynem, EWENTUALNIE, w co wątpię, zważając na niedawno dodanego Xula, zostanie przydzielony do Specjalistów.

A Wam jak się wydaje? Co oznacza tajemnicze zdjęcie?

[latest_posts category=”heroesofthestorm” count=”6″]