League of Legends Mobile r.

Wild Rift: Riot wyda średnio dwóch championów miesięcznie

Dobrze bawiliście się podczas streamu z okazji otwarcia sezonu 2021? Brian "Feralpony" Feeney zapowiedział całą masę nowości, jakie czeka League of Legends: Wild Rift po wejściu w swój pierwszy sezon.

Zobacz też:

Podczas ceremonii otwarcia sezonu 2021 Brian “Feralpony” Feeney przekazał tegoroczne plany firmy związane z platformą mobilną. Zapowiedź Katariny i Rammusa, nowe Tales of Runeterra, a także kilka innych informacji, w tym nowa skórka dla Miss Fortune. Koniecznie obejrzyjcie “Wild Rift in Season 2021”, jeśli dalej chcecie być na bieżąco z grą!

W Wild Rift znajduje się obecnie nieco ponad 50 postaci (dla porównania, debiut League of Legends rozpoczęło 40 bohaterów). Wciąż brakuje wielu postaci z desktopowej wersji League of Legends, w której – licząc nadchodzącego dżunglera Viego, Zniszczonego Króla – łącznie możemy zagrać 154. postaciami.

Średnio dwóch bohaterów miesięcznie

Feralpony zapowiedział, że Riot Games planuje każdego miesiąca wydawać po dwie postacie. Zapowiedziano, że już niedługo w grze pojawią się Katarina i Rammus.

Nasze 200 lat doświadczenia z Rito sugeruje, że nie powinniśmy się zdziwić, jeśli okaże się, że w ciągu całego miesiąca zobaczymy maksymalnie jednego bohatera, a innego – trzech. Albo żadnego. Pamiętajmy, że “średnio dwóch bohaterów” nie musi znaczyć “zawsze dwóch”.

Warto wspomnieć, że Riot Games sugerowało w przeszłości, że pula bohaterów w Wild Rift nie musi być identyczna z tą z League of Legends. Nie możemy wykluczać, że w grze pojawią się ekskluzywne, kompletnie nowe postacie i mechaniki… podobnie też nie powinniśmy się nastawiać na to, że każda postać z PC-towej wersji League trafi na urządzenia mobilne.

Aktualizacja Dr. Mundo

Utrzymujący wysoki tytuł naukowy Mundo ma otrzymać aktualizację w League of Legends. Dowiedzieliśmy się, że aktualizacja gameplayu i wyglądu bohatera obejmie również Dr. Mundo w Wild Rift.

Riot nie podaje dokładnej daty wprowadzenia zaktualizowanego Mundo do gry. Pojawi się on jednak później niż w PC-towej wersji LoL-a.

Grafiki promocyjne: Lulu, Tristana, Corki

Z okazji otwarcia nowego sezonu Riot podzielił się grafikami promocyjnymi z trzema uroczymi Yordlami.

Ben Forber, Comms lead w Riot Games, potwierdził, że nie są to splash arty do Wild Rift [źródło].