League of Legends Mobile r.

W Wild Rift pojawi się Katarina i Rammus. Zabójczyni zyska możliwość ruchu na [R], a Rammus będzie się turlał na pasywie

Wild Rift ciągle zaskakuje mnie tym, w jaki sposób modyfikują gameplay postaci, by jednocześnie był interesujący, odpowiadał krótkiemu czasowi rozgrywki i w tym samym czasie odpowiadał na potrzeby użytkowników mobilnych. Najnowsi bohaterowie Wild Rift, Katarina i Rammus, pokażą Wam, jak bardzo można uatrakcyjnić postać w wydaniu mobilnym.

Zobacz też:

Kiedy pojawią się w grze?

Podejrzewa się, że Katarina i Rammus mogą pojawić się w Wild Rift w lutym 2021 roku.

Riot nie podaje oficjalnej daty wydania obydwu postaci.

Katarina: Wild Rift

W Wild Rift pojawi się jedna z najbardziej wymagających zabójczyń w grze: Katarina!

 

Riot zapewnia, że wrażenia z jej gameplayu mają pozostać w głównej mierze takie, jak w League na PC.

Oprócz niewielkich zmian balansu, jej Q, W i E zostają w większości niezmienione. Pewna nowość pojawi się w ultimate’cie Katariny.

Bohaterka zyska możliwość poruszania się po aktywowaniu swojego ulta. Będzie mieć znacznie obniżoną prędkość ruchu, co uniemożliwi tak łatwe wbicie penty.

Skąd taka decyzja? Riot tłumaczy, że podczas testów okazało się, że często testerzy przypadkowo aktywowali jej [R], uziemiając się w ten sposób i tracąc okazję na wbicie killa. To swego rodzaju rekompensata dla graczy.

 

 

Rammus: Wild Rift

Wild Rift nie obędzie się bez Szybkiego jak Błyskawica Sonica.

Gracze Rammusa spotkają się w Wild Rift z kompletnie nowymi doświadczeniami za sprawą jego umiejętności biernej oraz ultimate’a.

 

Zdolność bierna

Biernie Rammus będzie się cały czas toczył. Turlał. Obracał. Jak zwał, tak zwał. Bohater zyska duży bonus prędkości ruchu, który pozwoli mu przemieszczać się z alei na aleję w przeciągu paru chwil. Oznacza to, że ciągle będziemy mieć przed oczami animację turlającego się Rammusa. Mam nadzieję, że przyzwyczajenie się do tego widoku nie zajmie długo.

 

Ult: Solid Slam

Nowy ult Rammusa, Solid Slam, od teraz pozwoli bohaterowi wykonać skok w określone miejsce, tworząc aktywne sejsmicznie pole, które zadaje obrażenia i spowalnia stojących na nim przeciwników. Jego skok zadaje obrażenia obszarowe. W PC-towej wersji to Rammus tworzy wokół siebie fale uderzeniowe, trafiające stojących najbliżej niego wrogów.

 

 

Pełen zwiastun z ujawnienia Katariny i Rammusa