r.

Mistrzostwa Świata w Warszawie – World of Tanks

Mistrzostwa Świata World of Tanks w Warszawie już niedługo! Poniżej parę istotnych informacji dla osób które miejmy nadzieję, wybiorą się na ten wspaniały e-sportowy event, dodam że w zeszłym roku zawody były niezwykle emocjonujące a skala imprezy zaskakująca, zapraszam do lektury!

Informacja dosyć istotna dla wielu fanów to to czy impreza tej wielkości będzie dostępna za darmo dla wszystkich.
Poniżej znajduję się odpowiedź an to pytanie:

Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2015 w Warszawie to wydarzenie w pełni darmowe dla publiczności. Odwiedzający mogą liczyć na możliwość zdobycia wielu unikatowych nagród związanych z tą popularną grą komputerową.

Kolejną ważną informacją jest zmiana formatu rozgrywek. W naturalnym procesie ewolucji został opracowany system dzięki któremu rozgrywka ma być bardziej widowiskowa i nie dopuszczać do remisu.
Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie które z pewnością zapewni dużo pozytywnych emocji wśród publiczności.
Jednak jeżeli chodzi o emocje, do tej pory także było ich sporo, dowodem na to jest ten film z roku 2014 dostępny poniżej.

A jeżeli chodzi o zasady, to wystarczy że zerkniecie tutaj:

Nowe zasady rywalizacji bazujące na ciągłym ataku i obronie sprawią, że rozgrywki będą naprawdę emocjonujące. Bieżący format rozgrywek powstał przy współpracy z profesjonalnymi graczami eSportowymi. Zarówno atakując, jak i broniąc, drużyny muszą aktywnie rywalizować, co wpłynie pozytywnie na dynamikę bitew. Wyeliminowano remisy, a to sprawi, że zwycięski zespół wygrywa całą pulę. Ostateczna lista drużyn zakwalifikowanych do Mistrzostw Świata World of Tanks – Grand Finals 2015 zostanie przedstawiona podczas ceremonii, która odbędzie się 2 kwietnia 2015 o 19.00. Wydarzenie będzie transmitowane na oficjalnym kanale Twitch WGLEU pod adresem http://www.twitch.tv/wgleu

Wargaming przygotowało jednak więcej atrakcji dla osób które przybędą na miejsce! Jeżeli ktoś z was jest miłośnikiem czołgów będzie okazja obejrzeć dwa odrestaurowane specjalnie na tę okazje czołgi. Więcej informacji poniżej:

Na wydarzeniu będą obecne dwa prawdziwe czołgi, uważane za zwycięzców II Wojny Światowej, T-34/85 oraz kanadyjska wersja Shermana M4A1. Obie jednostki są częścią zbiorów Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, z którym współpracuje firma Wargaming. Te legendarne pojazdy zostaną odnowione i przygotowane specjalnie na Mistrzostwa Świata World of Tanks Grand Finals 2015. Wszyscy odwiedzający wydarzenie będą mogli mieli okazję aby poznać ich historię, a po zawodach, odnowione czołgi cieszyć będą gości Muzeum Wojska Polskiego.

Po bieżące informacje o wydarzeniu zapraszamy na oficjalna stronę Grand Finals 2015 – www.thegrandfinals.com
Osobiście zachęcam do przybycia na ten piękny e-sportowy event.
A wy co sądzicie na temat tej imprezy?