League of Legends r.

Meddler o reworku Irelii, zmianach Azira i nadchodzących update’ach bohaterów

Zmiany są już nieodłączną częścią League of Legends - kolejne reworki i aktualizacje czempionów mają nie tylko ich balansować, ale również sprawić, że staną się postaciami atrakcyjniejszymi dla samych graczy. Jakich update'ów możemy się spodziewać w najbliższym czasie?

Chociaż znamy kolejność tych najważniejszych aktualizacji bohaterów, wciąż nie ma pewności, które postacie mogą spodziewać się mniejszych, tak zwanych mini-reworków. Jakiś czas temu Meddler, zapytany o plany następnych aktualizacji, zaczął odpowiadać graczom na ich pytania. Zobaczcie, jakie plany ma obecnie Riot!

Nie tak dawno temu mówiliście, że chcielibyście wprowadzić kilka zmian u Azira – jednym z Waszych głównych planów było przesunięcie mocy Imperatora z jego Piaskowego Szturmu [Q] do Powstańcie! [W]. Czy wciąż planujecie zaimplementować je do gry?

Tak, aczkolwiek przed Azirem mamy jeszcze kilka innych mniejszych reworków, które wymagają przeprowadzenia, między innymi mini-aktualizację Rek’sai (Click!).

Co natomiast sądzicie o małych zmianach u Jaxa?

Nie mamy niczego takiego w planach.

Czy doczekamy się wkrótce szczegółów nadchodzących mini-reworków i update’ów postaci? Wciąż z niecierpliwością oczekuję Aatroxa oraz wiem, że postacie takie jak Aurelion Sol czy Kalista również zostały wymienione podczas przedstawiania najbliższych planów i jestem pewien, że wielu graczy też jest podekscytowanych.

Aurelion Sol, Kalista czy Azir są możliwymi kandydatami do otrzymania takich zmian. Włóczni Zemsty i Imperatora Pustyni doczekacie się jednak później, biorąc pod uwagę duży zakres prac. Jeśli zajmiemy się Aatroxem, będzie to prawdopodobnie całkiem mały update.

A może pełny rework Irelii?

Irelia jest obecnie w dobrej sytuacji, niemniej wydaje nam się, że byłaby świetną kandydatką na wykonanie naprawdę solidnego i fajnego update’a. Aktualnie chcemy się jednak skupić na postaciach, które nie radzą lub nie radziły sobie zbyt dobrze (m.in. Yorick, Warwick, Sion, Poppy, Taric czy nadchodzący Galio).