League of Legends r.

Galeria prac: Drogod

Jak wyglądałaby Jinx, gdyby rozplotła swoje warkocze? Czy Zyra bez kucyka byłaby ładniejsza? Do tego Vel'Koz jako kobieta... to wszystko znajdziecie w galerii rysownika o pseudonimie Drogod. 

Dziś mamy dla Was galerię prac rysownika z Korei, który nie cieszy się szczególną sławą. W 2 lata jego profil na DeviantArt zdobył nieco ponad 15 tysięcy wyświetleń (dla porównania – sławne osoby zdobywają tyle w kilkanaście dni). Dlaczego więc pojawia się o nim artykuł?

Drogod to rysownik, który w swojej galerii posiada bardzo zróżnicowane prace. Podczas gdy wiele osób skupia się jedynie na żeńskich postaciach, on próbuje oddać charakter takich bohaterów jak Cho’Gath czy Warwick. Na swoich fanartach również pokazuje pewne eksperymenty z wyglądem postaci – zdarza się zmienić im fryzurę, a nawet płeć.

Poniżej zaprezentujemy Wam głównie rysunki z League of Legends, jednak jeśli interesuje Was cała galeria Drogoda, to możecie obejrzeć ją tutaj: klik.

Galeria prac: Drogod

Drogod

Drogod

Jak podobają Wam się powyższe rysunki? Czy taki styl przypadł Wam do gustu? Który z fanartów okazał się dla Was najlepszy? Napiszcie w komentarzach.