r.

Zyskaj w HotS, kupując nowego StarCrafta – czyli coś za coś ze strony Blizzarda

Jesteś fanem StarCrafta? Często spędzasz czas, stając do walki w Heroes of the Storm? Zatem wieść o nadejściu Artanisa jak najbardziej cieszy. A jeśli poinformowałbym, że jest możliwość otrzymania go gratis i to jeszcze przedpremierowo? Brzmi kusząco, prawda?

Dzięki przedpremierowemu zakupowi StarCraft: Legacy of the Void Artanis będzie Wam towarzyszył nie tylko w poszukiwaniu starożytnych artefaktów i mrocznego, przedwiecznego bóstwa, ale i przybędzie do Heroes of the Storm jako wojownik Nexusa. Każdy, kto zakupi StarCraft II: Legacy of the Void, otrzyma Artanisa w Heroes of the Storm całkowicie za darmo! (Trochę ironiczne).

Artanis

Podczas gdy nowy wojownik będzie dostępny od 27 października, osoba z pre-orderem oswoi się z nim tydzień wcześniej.

Uwaga: Gracze, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na pudełkowe wydanie Legacy of the Void mogą skontaktować się z działem obsługi klienta począwszy od 20 października, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do postaci Artanisa.

Jestem niezwykle podekscytowany z tej racji, iż uwielbiam StarCrafta, a możliwość zagrania taką postacią jak Artanis to dla mnie nie lada rarytas. Szczęście chciało, że złożyłem pre-order kilka tygodni temu. Teraz tylko dzwonić do obsługi klienta…