r.

Nowy item i zmiany Talona

Jak wspominaliśmy wczoraj (klik!), Akali stała się impulsem do zajęcia się całą klasą asasynów. Czy szykuje się coś dla Talona?

Dziś na H2P przeczytaj też:

Talon i nowy przedmiot

Na to pytanie odpowiedział Meddler:

“Nic nie planujemy na ten moment dla Talona, jednak zamierzamy dodać nowy przedmiot wycelowany w AD asasynów – prawdopodobnie na początku roku 2016.

Jednakże, kiedy będziemy zajmować się całą klasą asasynów (klik!) (prawdopodobnie w przyszłym roku), na pewno zwrócimy uwagę na Talona, ponieważ cierpi on na brak wyraźnego odróżnienia od innych bohaterów; moglibyśmy stworzyć coś bardziej satysfakcjonującego z jego pasywem – ma on bowiem świetny temat, którego w pełni nie wykorzystano, poza tym – posiada on solidne tło walki z ograniczoną ilością możliwości counterplayu.”

Dodał też:

“Prawdopodobnie usunęlibyśmy zupełnie jego obecny pasyw i stworzylibyśmy coś kompletnie nowego; jeśli dodamy coś powiązanego z wynagradzaniem autoataków, byłoby to bardziej wpływające na gameplay i zwiększającejego wpływ; jeśli będzie to konieczne – osłabimy inne jego elementy.”

Zatem zmiany Talona dopiero przy okazji reworku całej klasy, jednak wcześniej możemy spodziewać się nowego przedmiotu. Jak myślicie, czego będzie on dotyczył? I co byście zmienili w Talonie?

Źródło