r.

Zmiany asasynów nadchodzą!

Jakiś czas temu Riot wspominał, że ma oko na Akali i być może coś w niej zmieni. Od tamtego stwierdzenia minęło już trochę czasu, a zmian ani widu, ani słychu. 

Przeczytaj też dziś na How2Play:

 

Od reworku Akali do zmian całej klasy

W tym temacie wypowiedział się Meddler:

“Przyglądaliśmy się nieco Akali ostatnio, skupiając się na tym, aby przygotować rework jej kitu, który pozwoli na lepszy counterplay i da umiejętności nieco odmienne od innych asasynów (jej [W] jest obecnie unikalne, ale reszta – już niezbyt). Ostatecznie ustaliliśmy, że jest mnóstwo świetnych rzeczy, które możemy z nią zrobić, jednak większy sens będzie mieć spojrzenie na całą klasę asasynów, a nie tylko na Akali. Nie stanie się to w tym momencie (na pewno nie w presezonie lub wczesnym 2016, może mieć to miejsce nieco później – zależnie od tego, co będzie bardziej priorytetowe).”

Dodał też:

“Skupimy się na asasynach, którzy mają tę rolę określoną jako główną, a nie diving fighterach z niektórymi elementami asasynów (np. Irelia lub Vi). Nad nimi również może się kiedyś zastanowimy, jednak to wymaga kompletnie innej pracy.”

Jak zatem widzimy, szykuje nam się rework asasynów! Ze względu na to, że będzie on miał miejsce prawdopodobnie już w sezonie szóstym, nie powinien być aż tak duży, jak ten strzelców, jednak nadal czekają nas ciekawe zmiany. Co sądzicie na ten temat? Zgadzacie się z tym, że asasyni potrzebują reworku?

 

Źródło