League of Legends r.

Ile punktów ligi za grę?

Ze stron sprawdzających przeciwników można się naprawdę wiele dowiedzieć o swoim meczu, ale tego jeszcze nie było. Oblicz o ile punktów ligi grasz!

Chyba każdy wie, że na różnych stronach (pokroju LoL Nexus i LoLking) można się dowiedzieć wielu ciekawych informacji o rozgrywanej grze. Takich jak dywizje przeciwników, statystyki graczy wybranymi bohaterami i ostatnie gry. Jednak dotąd zawsze zagadką było to ile punktów ligi dostanie się po wygranej lub porażce. Najwidoczniej to już nie jest tajemnicą!

Ile punktów ligi za wygraną?

Pewien członek społeczeństwa LoL-a pochwalił się na Reddicie swoim programem, który potrafi wyliczyć punkty ligi, które można otrzymać za aktualnie rozgrywany mecz. Podłączył go do strony LoL-MMR, która oferuje w swojej wyszukiwarce również inne statystyki. W ten sposób gracze mogą sprawdzić ile punktów ligi dostaną za wygraną, a ile stracą przy przegranej. Wygląda to jak na obrazku poniżej.

ile punktów ligi

Jak widać interfejs programu jest bardzo przejrzysty, więc raczej nikt nie będzie miał problemów z rozczytaniem się. Jednak jak znaleźć ten wynik? Trzeba spełnić następujące warunki: rozpocząć grę rankingową, wpisać swój pseudonim na LoL-MMR, a następnie wybrać “In game” znajdujące się na pasku u góry (czwarty przycisk z rzędu). I tyle!

Wielki sukces?

Jednak twórca był na tyle uczciwy, że przyznał się do znajdowania się na etapie testów. Dlatego poprosił na Reddicie wszystkich używających tej strony o informację zwrotną, kiedy wystąpią jakieś błędy – czyli kiedy dostaniemy inną ilość punktów ligi niż przewidział program. Trzeba szczerze przyznać, że to bardzo ciekawa możliwość, lecz nie wszyscy lubią wiedzieć co ich czeka, bo wolą niespodziankę.

A Wy wolicie dowiedzieć się wcześniej ile dostaniecie punktów ligi? Czy też być zaskoczeni?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik!