r.

Gorączka złota – Nervarien vs DIS

Jak zrobić sobie najlepszą reklamę? Nic nie będzie bardziej efektowne niż oficjalny pojedynek reklamowany przez League of Legends. 4 sierpnia o godzinie 14:00 rozpocznie się eventowa walka Disa jako Gravesa oraz Nervariena jako Twisted Fate'a. Będzie to największe wydarzenie związane z eventem Bilgewater, a nosi ono nazwę Gorączka Złota!

Szykujcie się na Gorączkę Złota!

PO RIOT DRAGGLES

Zastanawialiście się kiedyś, co by się stało w alternatywnej Runeterze, w której Bilgewater rządziliby streamerzy? Pora się o tym przekonać!

4. sierpnia o godzinie 14:00 czasu polskiego rachunki zostaną wyrównane, rywalizacje się zaognią, a to wszystko w imię łupów!

Drużyny reprezentujące dwóch cieszących się złą sławą bandytów, Twisted Fate’a i Gravesa, zmierzą się w walce podczas liczącej pięć meczów gry na Butcher’s Bridge.

Oglądajcie ich zmagania, aby dowiedzieć się, która drużyna wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Kapitan Nervarien stanie po stronie Mistrza Kart, natomiast Graves będzie reprezentowany przez admirała Disa.

image

 

Wyjątkową rzeczą podczas tego starcia jest to, że – poza próbą odniesienia zwycięstwa – jeżeli drużynom uda się wypełnić po drodze pewne cele (przelanie pierwszej krwi, niszczenie wież, serie zabójstw), będą zdobywać złote monety. Gdy pięć meczów się zakończy, zostaną one podliczone i ogłosimy zwycięzcę.

Wkrótce będziecie mogli zapoznać się z Gorączką Złota, a póki co – okażcie wsparcie swoim ulubionym streamerom, wysyłając słowa zachęty, prace inspirowane Bilgewater oraz ogólne pogaduszki z hashtagiem #bwgoldrush.

Gorączka Złota to najbardziej wystrzałowe wydarzenie związane z Morzem w Ogniu. Niech wygra najlepsza załoga!

A Wy, co o tym sądzicie? Będzie to zwykła reklama dla Nervariena i Disa? Czy może faktycznie zapowiada się ekscytujący pojedynek? W takim razie – kogo obstawiacie?

Źródło: League of Legends