r.

Gildie w League of Legends

Ostatnio na forum League of Legends pojawiła się pewna sugestia, a raczej powrót do sugestii dotyczącej systemu klanów.

Summoner o nicku: xNipahx wspomniał na forum o pewnych brakujących acz ciekawych możliwościach które bardzo urozmaiciłyby społeczność League of Legends.
Jak wiemy w tym momencie w League of Legends można dołączyć do różnych pokoi w których można rozmawiać z innymi użytkownikami, jednak Nipah proponuje coś innego, co spowodowało by że gra byłaby bardziej ciekawa. Wspomina także, że obecny system nie działa tak jak powinien.

Propozycje użytkownika Nipah:

  • Czat ze wszystkimi użytkownikami Gildii (możliwy do wyłączenia).
  • Interfejs w którym można by było tworzyć prośby o grę z użytkownikami Gildii.
  • Coś w rodzaju tablicy na której można wstawiać wiadomości, poradniki (Wyobrażam sobie coś w rodzaju Facebooka)
  • Brak rankingu (Według mnie można by dodać walkę o mapę świata League of Legends)
  • TO WSZYSTKO POWINNO ZNAJDOWAĆ SIĘ W KLIENCIE

Użytkownik tłumaczy chęć implementacji tego typu rozwiązań ponieważ według niego ciężko jest poznawać nowych ludzi, a szczególnie ciężko jest znaleźć kogoś do gry. Jest także wspomniane że takie rozwiązania pozwoliły by na lepsze poznanie większej ilości użytkowników, a to z kolei zwiększyło by przyjemność z gry razem z nimi.

Osobiście uważam że jest to bardzo pozytywna sugestia która dodała by wiele aktualnej grze w League of Legends. Jeżeli dodatkowo wprowadzone zostały by walki gildii. Ludzie jeszcze bardziej by się do siebie zbliżyli aby wspiąć  się razem ze swoją gildią na wyżyny. Można by wprowadzić także nagrody za bycie którąś z kolei Gildią w rankingu.

Co wy o tym sądzicie?! Pochwalcie się w komentarzach.

Źródło: boards.na.leagueoflegends.com/en