League of Legends r.

8 pomysłów na nowe skiny

Nowy rok, nowe postanowienia. Oraz czas na powrót do starej serii, bardzo lubianej przez wielu czytelników. Jakie nowe skiny pojawiły się tym razem? Zapraszam. 

Postanowiłam powrócić do mojej starej serii, gdyż sporo osób pytało o nią w komentarzach. To miłe, że nie zapomnieliście o tym cyklu i chcecie więcej wpisów tego typu. Warto wspomnieć, że jest to już 8 część i tym co przegapili poprzednie polecam zerknąć (kolejność od najstarszego wpisu):

1. 9 pomysłów na nowe skiny
2. 8 pomysłów na nowe skiny
3. 10 pomysłów na nowe skiny
4. 8 pomysłów na nowe skiny
5. 8 pomysłów na nowe skiny
6. 8 pomysłów na nowe skiny
7. 8 pomysłów na nowe skiny

Wspominaliśmy m.in. o Surfer Taliyah, Heartseeker Riven, Guardian of tha Sands Rek’Sai, Underworld Syndrze, Pulsefire Zede czy Succubus Katarinie.

A teraz zapraszam do obejrzenia nowych propozycji. Od poprzedniej części minęło sporo czasu, więc tym razem nie wzorowałam się na Waszych propozycjach. Następnym razem mam nadzieje, że znajdą się tutaj i Wasze ulubione pomysły.

8 pomysłów na nowe skiny

1. Black and Gold Akali

Pierwsza na liście skórka. Czarno złota Akali to pomysł autorstwa Citemera. I choć kolorystycznie przypomina Żądlącą Akali, skórka ta odróżnia się od niej kolorem włosów bohaterki, wyglądem ozdób na jej stroju oraz tym, że Pięść Cienia ma tutaj tylko pół swojej maski. W tle zauważyć można Shena. Czyżby autor planował serię skórek?

2. Winter Wonder Soraka

Niestety musieliśmy pożegnać się ze Snowdown, jednak zima wciąż trwa. Więc Soraka Zimowego Zachwytu pasuje tutaj idealnie. Autorem pomysłu jest Monkeyyan. Z twarzy może mylić się z Ahri (przez “wąsy” na policzkach) jednak z daleka widać, że jest to Gwiezdne Dziecko, które w takiej odsłonie idealnie pasowałoby do leczenia sojuszników na zimowej mapie.

3. Masterchef Braum

Konkurencja dla Tahm Kencha Szefa Kuchni? Być może. Masterchef Braum to pomysł autorstwa Raphael Massarani. Trzeba przyznać, że Braum do takiej roli całkiem pasuje. Czyżby wizerunek Poro po lewej stronie to jego tarcza? Dodatkowo widać, że ten szef kuchni otacza się rogatymi stworkami, zamiast więzić je w klatce, tak jak widzimy na splashu Kencha.

4. Underworld Jinx

Jinx, która po karierze Czarodziejki Gwiazd przeszła na mroczniejszą stronę? A może po prostu komplet do klasycznej skórki Thresha? Oto Underworld Jinx autorstwa eh-rodrigues. Całkiem dobry pomysł z okazji Harrowing, mimo że Jinx już posiada skin z tej okazji.

5. Aristocrat Camille

Czas na propozycję do najnowszej bohaterki League of Legends. Aristocrat Camille to skin wymyślony przez vladbacescu. Program Camille nie każdemu przypadł do gustu. Być może postać ta w wersji arystokratki spodobałaby się im bardziej. Myślicie, że taka wersja pasuje do tej elitarnej agentki?

6. Star Guardian Ahri

I choć wielu osobom skórki Star Guardian już się przejadły, to wszyscy wiemy, że mają one też grono fanów, którzy już zastanawiają się do kogo być może pojawi się kolejny skin tego typu. Powyżej przedstawiamy Wam Star Guardian Ahri, którą narysowała Gumae. Sam pomysł przypomina nieco Jannę (fryzura czy kolory) jednak pewnie spora część zwolenników Ahri byłaby zachwycona, gdyby dostali w ręce taką skórkę.

7. Battlebride Diana

Kolejny pomysł od wyżej wspomnianej autorki. Tym razem Battlebride Diana. I choć nie wiemy kto miał ją poślubić, to możemy śmiało stwierdzić, że taka kolorystyka Dianie bardzo pasuje. Bohaterka skórek ma niewiele (tylko 3), więc coś nowego by się przydało. Może właśnie Panna Młoda? Kto wie.

8. DJ Zed

Na koniec Zed. To, że już jedna postać posiada skórkę ze DJ w nazwie nie musimy nikomu mówić. Ale jeśli ktoś zapytałby Was do kogo pasuje jeszcze ten motyw to zapewne nie podalibyście Zeda. A tutaj niespodzianka – DJ Zed to pomysł autorstwa Timewe & Ckyel. Możemy go podziwiać nie tylko na obrazku, ponieważ skórka ta jest udostępniona do pobrania. Jeśli Władca Cieni podoba Wam się w takiej wersji, możecie zobaczyć go również na Summoner’s Rift. Więcej informacji tutaj: klik.

Mam nadzieje, że skórki przypadły Wam do gustu i cieszycie się z powrotu serii. Przez te parę miesięcy przerwy przybyło naprawdę dużo pomysłów na skiny, więc jest o czym pisać. Oczywiście jak zawsze zachęcam Was do dawania swoich propozycji w komentarzach.