League of Legends r.

8 pomysłów na nowe skiny cz. 10

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

Wspomniałam w poprzednim wpisie (zobacz 8 pomysłów na nowe skiny cz. 9), że seria wraca i wpisy będą pojawiać się regularnie. Tak więc, żeby dotrzymać słowa – dziś kolejna część propozycji skinów. Od teraz do tytułów będę dodawać numery, byście łatwiej odnajdywali ulubione artykuły.

Oczywiście tym razem również pojawią się i Wasze propozycje. Wybierając dzisiejsze skiny sugerowałam się Waszymi komentarzami, nie tylko pod moim artykułem. Także – jeśli ktoś z Was czekał na ulubioną postać, bardzo możliwe, że dziś ją zobaczy.

Zapraszam do czytania i oglądania.

8 pomysłów na nowe skiny

1. Soulstealer Ahri

Całkiem nowy projekt skórki od znanej Wam już Gumae. Autorka uznała, że byłby to świetny prezent dla fanów Lisicy z okazji Harrowing. Widzimy wyraźne nawiązanie do skina Vayne Złodziejka Dusz. Chociaż pewnie zwolennicy Ahri woleliby, by w odróżnieniu od Vayne, ta skórka była normalnie do kupienia.

2. Demon Irelia

Irelii w tym zestawieniu nie było bardzo dawno, więc warto ją wziąć pod uwagę. Powyżej skin Demon Irelia w wykonaniu SongJiKyo. Niestety na obrazku nie widać w pełni jej stroju ani broni, ale myślę, że byłyby również ciekawe. Pani Ostrzy nie posiada skina o podobnej tematyce, więc być może przydałoby się jej coś kontrastującego z Irelią Mroźnego Ostrza.

3. Dog Walker Thresh

Skin na swój sposób uroczy i przykuwający uwagę. Fioletowy Thresh z małym widmowym pieskiem, kto byłby w stanie mu się oprzeć? Skórkę wymyśliła VegaColors. Może nawet przeciwnicy zauroczeni takim Threshem łatwiej daliby się złapać na smycz.

4. Infernal Brand

Kolejna demoniczna skórka w tym zestawieniu. Infernal Brand to skin wymyślony przez Akimana. Może nie jest to jakieś wyjątkowo innowacyjne podejście do tej postaci, ale sam Brand w takiej wersji prezentuje się ładnie i dla fanów demonów i piekielnych motywów byłaby to interesująca propozycja.

5. Yorick LG

I choć niestety projekt ten dotyczy jeszcze starego Yoricka, to sam pomysł mógłby być ciekawy. Skórkę wymyślił i narysował Slowgun9. Pobudźmy teraz swoją wyobraźnię i przeróbmy ten pomysł na Yoricka po reworku. Istoty Mgły jako małe nawiedzone kotki? Jak Waszym zdaniem powinna wyglądać w tej wersji Mglista Dziewica? Napiszcie w komentarzach.

6. Illaoi

O Illaoi chyba nie pisałam nigdy w tej serii. Warto to nadrobić. Niestety autorka w swojej galerii (Chalii) nie napisała jak nazywa się ta skórka. Dlatego też możecie wymyślić jej nazwę w komentarzach. Być może pasowałaby do motywu z Festynu Księżyca?

Czas na Wasze propozycje. Nie było ich zbyt wiele, ale warto je docenić. Poniżej dwa pomysły na skórki, które wstawiliście w komentarzach pod ostatnią częścią serii.

7. Warring kingdoms Rengar

Wydaje mi się, że już kiedyś widziałam podobny projekt, jednak ta wersja jest o wiele ładnej narysowana. Rengar w wersji tygrysa prezentuje się całkiem ciekawie i myślę, że pasuje do serii Walczących Królestw. A Wy co o tym sądzicie?
I to nie koniec opisu powyższego Rengara. Melvin Chan – twórca pomysłu, udostępnił także animowany ekran logowania z tą oto skórką. Zobaczyć go możecie tutaj: klik.

8. Medyk Singed

Miał być Singed – oto jest. Co prawda nie jest to najnowszy pomysł na tą postać, ale pewnie wielu z Was jeszcze go nie widziało. Skórkę zaprojektował Gomes Brown. Taki wizerunek Chemika wydaje się być sprzeczny z jego zachowaniem, ale na to też znaleźliście odpowiedź.
“Leczyłby z choroby jaką jest życie.” – padło w komentarzach.

To już koniec dzisiejszych propozycji. Jak zawsze napiszcie, która najbardziej Wam się spodobała.