League of Legends r.

Charakteryzacje na bohaterki League of Legends! [5]

W tym artykule porozmawiamy o szybkich charakteryzacjach (cosplay) na bohaterki z naszej kochanej gry League of Legends.

Witam serdecznie w kolejnej części nowej serii (część 1: klik!), (część 2: klik!), (część 3: klik!), (część 4: klik!). Dzisiaj przychodzę z garstką nowych charakteryzacji. :3

Tak jak obiecałem, będę umieszczać w artykule wybrane przez Was bohaterki!


Na pierwszy ogień – Caitlyn!

Niestety nie mogłem znaleźć poradnika na makijaż dla Pulsefire Caitlyn. :c

Dlatego daję charakteryzację na klasyczną Cait, a dodaję filmik z gotowym cosplayem. :3

Myślę, że prace są świetne. Mirela Constantin ponownie zawitała w naszej serii i kolejny raz zaparła nam dech w piersiach.


Kolejna w kolejce – Nami! Na życzenie mojej przyjaciółki Jaelith. :3

River Spirit Nami jest moim ulubionym skinem do naszej rybci. Do tego charakteryzacje na nią są najlepsze. Obie dziewczyny bardzo się postarały, jednak rzęsy Ladee Danger są zdecydowanie cudowne.


Następną charakteryzacją jest ludzka wersja owieczki!

Dziewczyna o delikatnej urodzie idealnie pasuje do owieczki. Myślę, że wygląda naprawdę dobrze. Adaptacja tutaj była bardzo ważna, ponieważ nie można idealnie odwzorować zwierzęcej postaci, a jednocześnie za bardzo oddalić się od jej charakteru.


Prosiliście o yordle…

Dlatego daję Wam Zyrę! 😀

Oczywiście jest to tylko żart. 😀

Prosiliście o yordle, więc je dostaniecie.

Pozwoliłem sobie jednak na małą reklamę mojego kanału.

Serdecznie zapraszam, bo niedługo będzie coś niesamowitego!

Niczego się nie spodziewacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Obiecane stworzonka!

Niestety z charakteryzacjami na yordle jest trochę ciężko. W tym odcinku przedstawiam Wam makijaż na Tristanę (Pozdrawiam Filipa aka Zyr) oraz kilka filmików co do peruk dla Poppy. Jeśli się uda, to w następnym odcinku będzie więcej yordlów ^~^


To byłoby na tyle w tym odcinku. Koniecznie napiszcie, co sądzicie o dzisiejszych charakteryzacjach i czy zostawiliście już suba. xD Dziękuję za uwagę i zapraszam do dyskusji!