League of Legends r.

Charakteryzacje na bohaterki League of Legends!

Witam serdecznie. W tym artykule porozmawiamy o szybkich charakteryzacjach (cosplay) na bohaterki z naszej kochanej gry League of Legends.

Jeśli planujesz stworzyć cosplay, strój na halloween, czy też po prostu chcesz pobawić się z przyjaciółmi w szybkie ”przebieranki” – trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Wiem, że zdecydowaną większość czytelników tworzą mężczyźni chłopcy i może ich to niezbyt interesować, ale myślę, że dla naszego ”pierwiastka” kobiecego warto!


Na pierwszy ogień – charakteryzacja Vi!

Myślę, że DaniRaye świetnie odwzorowała Vi. Jej twarz nie jest zbyt delikatna, co świetnie pasuje do bohaterki. Odwzorowany został niemalże każdy szczegół. Niestety nastąpiła maleńka wpadka ze stroną twarzy, na której Vi nosi swój kolczyk. Mimo to nadal głośne owacje dla DaniRaye!


Następna na celowniku – Evelynn!

Tym razem praca Mireli G. Constantin. Naprawdę świetna robota ze strony autorki. Gdybym zobaczył ją na jakimś wydarzeniu, na pewno poprosiłbym o zdjęcie! (♥◡♥)

Szyderczy i pogardliwy uśmiech nadaje całemu wykonaniu dodatkowej pikanterii.


Teraz zobaczymy nie jedno, a kilka wykonań bardzo popularnej i wystrzałowej wariatki – Jinx!

 

Wszystkie dziewczyny bardzo się postarały i podeszły do sprawy profesjonalnie. Każda z nich oddała zwariowany charakter Jinx! Dodałem dwie wersje w języku polskim z racji tego, że nie wszyscy czytelnicy muszą dobrze znać angielski. Najbardziej spodobały mi się charakteryzacje na Star Guardian Jinx… Nie wiem, po prostu bardzo sympatyczne wykonanie ಠ‿ಠ


Na koniec dzisiejszy faworyt… Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że jest to Ahri!

Jak zapewne wiecie, niezbyt przepadam za tą wdzięczną lisicą, jednak to wykonanie jest po prostu boskie…
Widać tu pełen profesjonalizm i poświęcenie. Praca wychodzi już poza temat makijażu – jest to całkiem dobry cosplay! Dodam, że nawet twarz autorki świetnie wpasowuje się w Ahri!


Niestety, zmierzamy już do końca.  Jeśli spodoba Wam się pomysł, to kontynuuję serię i zobaczymy się już niedługo z nowymi bohaterkami! c:

Co sądzicie o charakteryzacjach? Może macie jakieś życzenia co do następnych bohaterek?

Dziękuję za uwagę i zapraszam do dyskusji!