League of Legends r.

Charakteryzacje na bohaterki League of Legends! [2]

Witam serdecznie. W tym artykule porozmawiamy o szybkich charakteryzacjach (cosplay) na bohaterki z naszej kochanej gry League of Legends.

Witam serdecznie w kolejnej części nowej serii (część 1: klik!). Widziałem, że chyba Wam się spodobała – dlatego przychodzę z garstką nowych charakteryzacji!

Tak jak obiecałem, będę umieszczać w artykule wybrane przez Was bohaterki!


Na początku makijaż Elise dedykowany naszemu czytelnikowi (niestety nie wiem, jak mam go przedstawić, bo używa pseudonimu “Elise” xD)

Szkoda, że autorka nie dopełniła pracy jakimś strojem czy peruką. Mimo to tutorial nadal jest godny polecenia i przypomina ten, który nosi Elise.

Pozdrawiam, czytelniku! :3


Następna w kolejce – Cassiopeia!

Tutaj widać już większy wkład – mamy element stroju i soczewki. Twarzą Mirela Constantin pasuje do Cassio. Jest powabna, a seksapil aż się z niej wylewa!


Katarina od LittleRibbon666!

Im dalej, tym ciekawsze prace. Tym razem przyjrzymy się cudownemu wykonaniu charakteryzacji na Katę. Fizycznie dziewczyna pasuje do Katariny. Szczupła i delikatnie zbudowana, ale z pazurem! Nie wiem jak Wy, ale mam słabość do czerwonowłosych kobiet. XD


Następnie – stylizacje dedykowane każdej z naszych “hałtuplejowych” Xayah!

Każde z wykonań bardzo mi się spodobało. Jednak nie można się nie zgodzić, że wśród tej trójki króluje wersja Emiru! Fizycznie to właśnie ona najbardziej pasuje do Xayah! Nie zmienia to faktu, że wszystkie wykonały kawał naprawdę dobrej roboty.


Na koniec – zarzucam Wam po prostu NIESAMOWITE nagranie powstawania cosplayu Zyry!

Tak, wiem… Zyra = shitstorm… Oszczędźcie sobie tego, naprawdę. Wracając… Praca wykonana megaprofesjonalnie. Po prostu brak mi słów. Chłopak ma talent i zasłużył na wspominkę w tym artykule. Nawet nie wiem, co mogę tu dodać, zaparło mi dech w piersiach. 😀


To byłoby na tyle w tym artykule. Napiszcie, kogo chcielibyście ujrzeć w następnej części i co sądzicie o powyższych pracach. Bardzo dziękuję za uwagę i zapraszam do aktywnej dyskusji!