League of Legends r.

9 pomysłów na nowe skiny

Fani League of Legends od zawsze byli bardzo kreatywni. Mamy cosplay, rysunki, wymyślonych bohaterów oraz projekty nowych skinów. Dziś pokażemy Wam 9 ciekawych pomysłów na customowe skiny. 

Poniżej przedstawiamy Wam 9 pomysłów na nowe skiny do LoL-a. Być może pewnego dnia pracownicy Riot Games zainspirują się nimi i zobaczymy w grze podobne skórki? Przypominamy, że w grze mamy skiny, które pochodzą od fanowskich konceptów, np. AstroNautilus i Pool Party Ziggs.

1. Elderwood Kindred

kindred01

Pomysł wykonany przez VegaColors. Skin z serii “Z Prastarej Kniei” Kindred dzieliliby m.in. z LeBlanc i Hecarimem. Kolorystycznie pomysł ten przypomina Elderwood Barda, który prawdopodobnie był inspiracją dla VegaColors. Szczególnie widać to po drewnianych elementach jak i liściach, z których składa się wilk.

H2

2. Jade Princess Ahri

ahri01

Kolejnym projektem jest Jade Princess Ahri autorstwa Citemer. Skórka ta przypomina nieco Księżycową Zjawę Caitlyn i Morganę, które pojawiły się w grze z okazji Festynu Księżyca. Autor pomysłu bardzo się postarał, ponieważ poza paroma rysunkami, mamy również projekt modelu postaci.

ahri02

ahri03

3. Gravekeeper Leona

leona

Czas na mroczniejszy klimat. Przedstawiamy Wam Gravekeeper Leonę autorstwa Shilin. Pomysł jest ciekawy i mocno kontrastujący z naturą samej Leony. Tym razem nie jest ona przedstawiona w jasnych i ciepłych barwach nawiązujących do Słońca.

4. Star Guardian Jinx

jinx01

jinx02

Star Guardian Jinx to projekt autorstwa Selin Aydin. Jak nie trudno się domyślić, skórka ta nawiązuje do Star Guardian Lux, która cieszy się dużą popularnością. Pomysł przedstawia zwariowaną i nieposkromioną Jinx jako czarodziejkę. Pastelowe kolory, kokardki, gwiazdki oraz dość nietypowy wygląd broni prezentują się całkiem ciekawie.

5. Chosen Fiora

fiora

Pora na skin, którego pomysłodawcą jest Polak. Obywatelsowa zaprojektował Fiorę, która nawiązywałaby do skórki Wybrany Master Yi. Fiora, specjalizująca się w szermierce, tym razem walczyłaby mieczem świetlnym. Taki skin zapewne spodobałby się fanom Gwiezdnych Wojen.

6. Jade Palace Orianna

orianna

Na forum League of Legends pojawił się post użytkownika Hylia, w którym przedstawiona została ta oto Orianna. To kolejny nefrytowy pomysł na naszej liście. Tym razem autor czerpał inspiracje ze skinów takich jak Nefrytowy Smok Wukong oraz Cassiopeia Nefrytowy Kieł.

7. Debonair Caitlyn

caitlyn

caitlyn02

Tak jak w poprzednim przypadku, pomysł na skórkę Debonair Caitlyn pojawił się na forum LoL-a (klik). Oba skiny są pomysłami tej samej osoby. Tym razem dostajemy projekt nowego stroju, broni oraz pułapek dla Caitlyn, by mogła w elegancki sposób pełnić rolę szeryfa z Piltover. A skoro już o Piltover mowa, to przyjaciele Caitlyn: Vi, Jayce i Ezreal już posiadają swoje wytworne skórki.

8. Soul Reaver Talon

talon

Przedostatni projekt, autorstwa BlandStuffTastesNice, przedstawia Talona, Żniwiarza Dusz. Jak uznał twórca pomysłu, Talon nie posiada zbyt wielu skórek, dodatkowo koncepcja żniwiarza pasowałaby do niego bardzo dobrze. Bohater dzieliłby ten temat z Dravenem.

9. Devil Thresh

thresh

Diabelski Thresh to ostatni pomysł na nowy skin do LoL-a, który chcemy Wam dziś pokazać. Jego autorem jest SimonBoxer. Przyznał on, że Thresh to jego ulubiony bohater, dlatego wymyślił projekt, gdzie Strażnik łańcuchów byłby pół bestią, pół człowiekiem. Jego wygląd urozmaicałyby płomienie i czaszki, a przeciwnicy musieliby uciekać przed piekielnym trójzębem.

Podobają się Wam wyżej przedstawione pomysły? Który z nich chcielibyście zobaczyć w League of Legends? Piszcie w komentarzach!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik.