League of Legends r.

8 pomysłów na nowe skiny

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

Mamy dla Was kolejne zestawienie propozycji na nowe skiny (zobacz poprzedni wpis: klik). Tak jak co artykuł o tej tematyce, starałam się sugerować Waszymi komentarzami, tak też tym razem niestety nie było to możliwe, ponieważ po zmianach na serwisie How2Play, wszystkie komentarze dodawane starym sposobem zniknęły i nie udało ich się przywrócić. Mam nadzieję, że to nie zniechęci Was do podawania kolejnych propozycji lub powtórzenia poprzednich, które nie ukazały się jeszcze w tej serii.
A póki co zapraszam Was do oglądania kilku ciekawych pomysłów na nowe skórki. Być może tym razem również coś Wam się spodoba.

8 pomysłów na nowe skiny

1. Academy Janna

skin janna szkoła

Wiem, że wielu z Was nie chce o tym słyszeć, jednak nie da się ukryć, że wakacje powoli się kończą. To może przypomina niektórym graczom wydarzenie sprzed roku, a mianowicie wypuszczenie serii skinów “Academy”. Ekko, Ahri i Darius dostali szkolne skiny. To dało wielu graczom inspirację do stworzenia kolejnych skinów z tej serii. Powyżej pomysł autorstwa Lighane. Kupilibyście taką Jannę?

2. Void Gnar

gnar z pustki

Gnar z Pustki dzieliłby temat m.in. z Fizzem. I choć sam Gnar dostał niedawno nowego skina, a wszystkie poprzednie cieszą się masą fanów, to na pewno żaden fan Brakującego Ogniwa nie pogniewałby się za kolejną skórkę dla swojego ulubieńca. Jak podoba Wam się Gnar w takim wydaniu? Autorem pomysłu jest VegaColors.

3. Demon Caitlyn

demon caitlyn

Szeryf Piltover w demonicznej wersji? Dlaczego nie. W końcu Caitlyn wraz ze swoją partnerką Vi już mają jeden komplet skórek (Posterunkowe), a sama “Wielka łapa” (jak to mawia Jinx) posiada już swój skin – Demoniczna Vi. Autorem powyższego pomysłu jest MonoriRogue. Zobaczcie też jego wersję Demon Vi.

4. Full Metal Vi

metal vi

A skoro mowa o samej Vi – mamy dla Was propozycję skina dla tej bohaterki. Dzieliłaby ona temat między innymi ze Stalowym Jaycem czy Victorem. Ze względu na swoje potężne rękawice, ten skin wydaje się ciekawym pomysłem dla samej Vi. Poza tym Piltover to “Miasto Postępu” i największy ośrodek nowoczesnych technologii, a Jayce to bliski przyjaciel powyższej bohaterki. Autorem pomysłu jest VegaColors.

5. Heartseeker Riven

riven heart

Niedawno na Walentynki dostaliśmy skiny do Sony i Orianny (druga nawet występuje na rysunku powyżej). Co prawda do 14 lutego daleko, ale już teraz mamy dla Was ciekawą propozycje skina od Asaki-yosuki. Oto Łamaczka Serc Riven. Bohaterka ta ma wielu fanów i być może któremuś z nich taki pomysł by się spodobał. Pewnie nie przebiłby on popularności Bojowego Króliczka, ale nie znaczy to, że sam pomysł nie jest całkiem fajny.

6. Elderwood Lux

luxx

Komu podoba się najnowsza skórka do LeBlanc? Lubicie taki styl skinów? Jeśli tak, być może spodoba Wam się również Lux z Prastarej Kniei autorstwa Lighane. Nawet jeśli twórcy gry nie wzięliby pod uwagę tego projektu w 100%, to sam pomysł na taki skin dla Pani Jasności wydaje się trafiony.

7. Guardian of tha Sands Rek’Sai

reksai sands

Rek’Sai Strażniczka Pustyni dzieliłaby temat między innymi z Kha’Zixem, Skarnerem i Rammusem. Skin wydaje się bardzo pasować do Furii Pustki, gdyż sama Rek’Sai według jej historii odpowiada za zniszczenie całych regionów niegdyś wspaniałego imperium Shurimy. Także bohaterka ta spędziła wiele czasu na kopaniu tuneli w piaskach pustyni. Autorem projektu jest VegaColors.

8. Risen Lissandra

lissandra skin

Pomysł autorstwa faeriefountainart. Propozycja ta różni się od poprzednich, ponieważ poza rysunkiem i modelem postaci podana jest również proponowana cena oraz to, co byłoby zmienione u tej postaci po zakupieniu skórki. Lissandra dzieliłaby temat z Fiddlesticksem i w polskiej wersji LoL-a nazywałaby się pewnie “Przywrócona”, tak jak wspomniany strach na wróble.

To już wszystkie propozycje jakie dla Was na dziś przygotowałam. Jak Wam się podobają? Która najbardziej przypadła Wam do gustu? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach. Jeśli jest jakiś projekt skinu, na który warto zwrócić uwagę, również dajcie o nim znać.