League of Legends r.

2020 COVID Charity Bundle: Riot wprowadza zawartość związaną z koronawirusem

Jakiś czas temu mówiło się o wprowadzeniu specjalnej zawartości odpowiadającej obecnej pandemii koronawirusa. Żarty się skończyły: to się dzieje naprawdę.

Pod koniec marca informowaliśmy Was o tym, że Riot Games dołączyło do akcji #PlayApartTogether – inicjatywy, której celem było wypłaszczenie krzywej zachorowań poprzez zachęcenie ludzi do zostania w domu dzięki graniu w gry. Dzięki nam dowiedzieliście się również, że Riot wpłacił 1,5 miliona dolarów na pomoc w walce z koronawirusem organizacjom z Los Angeles, gdzie znajduje się siedziba firmy – łącznie przekazano 3,5 miliona dolarów na wsparcie w walce z pandemią na całym świecie.

Riot Games kontynuuje swoją politykę pomocy finansowej, czego efektem jest…

2020 COVID Charity Bundle

W cyklu PBE 10.13 z 9 czerwca pojawiła się zawartość pod wspólną nazwą 2020 COVID Charity Bundle.

Wygląda na to, że gracze otrzymają możliwość kupienia dwóch specjalnych, limitowanych zestawów, z których środki zostaną przekazane na dalszą pomoc służbom zdrowia i innym jednostkom zaangażowanym w zwalczanie pandemii. Dlaczego dwóch? Ze względu na dwie wersje ikonek potiona: “Donor” i “Mega Donor”.

Więcej szczegółów powinniśmy jednak poznać niedługo – gdy pojawi się oficjalne oświadczenie Riotu. Dane z PBE są uzyskiwane dzięki data miningowi z plików aktualizacji serwera testowego, czyli zanim wejdą na serwery live.

W zestawie znajduje się jedna emotka, pięć ikonek oraz trzy ramki do skórek z serii Rift Hospital – Kennena M.D., Nurse Akali i Surgeon Shena.

Oprócz tego wyżej wymienione skórki otrzymają ogólną aktualizacje efektów wizualnych – ale to już zobaczycie w tym artykule z PBE.

Emotka

Ikonki

Ramki

 

Czy informacje o tych zestawach są oficjalne? Nie. Są to nasze przypuszczenia na temat nowej zawartości, która pojawiła się na serwerze testowym – ta znajduje się tam już oficjalnie, podobnie jak informacja o tym, że zestaw nazywa się “2020 COVID Charity Bundle”.