League of Legends r.

12 pomysłów na nowe skiny cz. 21

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

Kolejna, już 21 część serii, ciągnącej się już ponad rok. Tym razem pokażemy Wam skórki, które nie wszystkie stworzone były zupełnie na poważnie. Nie zabraknie dziwnych połączeń z Czarodziejkami Gwiazd, Walentynkami czy Czerwonym Kapturkiem. Nie zdziwcie się latającą marchewką oraz ogromnym lizakiem zamiast broni. Jednak to nie wszystko – pojawią się też projekty na poważne, często starannie dopracowane (również z przedstawieniem wszystkich umiejętności).

Zobaczcie również poprzednią część: 12 pomysłów na nowe skiny cz. 20

Zapraszamy do oglądania.

12 pomysłów na nowe skiny

1. Dark Star Hecarim

nowe skiny

Świetnie dopracowany i szczegółowy splash art Dark Star Hecarima to dzieło Dante Liu. Autor włożył w swój rysunek wiele pracy, co skutkuje tym, że wielu graczy mogłoby się nabrać i pomyśleć, że to oficjalna skórka z gry. Co sądzicie o Hecarimie Mrocznej Gwiazdy? Czy taki skin były dobrym pomysłem, czy wolelibyście zobaczyć go w innym wydaniu?

2. SoulReaver Kindred

Całkiem świeży pomysł autora o nicku Сладкий БубаLUX. O Kindred pisaliśmy w tej serii wiele razy, ale każdy kolejny pomysł nie przypomina poprzednich, co tylko pokazuje, że postacie te są idealnym materiałem na dziesiątki fanowskich skórek. Motyw duszy przy bohaterach mocno związanych ze śmiercią? Może wydaje się to aż zbyt oczywiste, ale z drugiej strony – nie wyszło źle.

3. Cotton Tail Lulu

Może się wydawać, że jest to pomysł z ubiegłych lat, wyrwany gdzieś z okresu wielkanocnego. Jednak Lulu z długimi króliczymi uszami to projekt, który powstał niecały miesiąc temu, a jego autorką jest Sayomi. Jeśli mamy uroczego królika, to nie zabrakło również marchewki, która w tej wersji zastępuje Pix. Ciekawe w co Lulu zamieniałaby swoich wrogów, może w wielkanocne kurczaki?

4. Project Nami

Seria Project od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem i do dziś skórki z niej nierzadko są ulubionymi dla wielu graczy. I choć część postaci, które dostały takiego skina, pasuje do serii idealnie, to pewnie mało osób pomyślała, żeby dodać do zbioru Nami. Robotyczna syrena? Czemu nie. Powyższy projekt stworzyła Alexandra Vo.

5. Little Red Riding Kled

Kled jako Czerwony Kapturek? Skaarl jako wilk przebrany za babcię? Czemu nie, dla fanów League of Legends wszystko jest możliwe. Autorka pomysłu Qu-r uwielbia Kleda i chciała stworzyć dla niego oryginalny pomysł na skina. Powyższy rysunek skomentowała jednak bardzo krótko: XD. A jak Wy to skomentujecie?

6. Bewitching Janna

Zbliża się Halloween, dlatego też wielu twórców postanowiło narysować nowe pomysły na skórki związane z tym dniem. Slown Damn – kojarzony z fanowskich konceptów, których opisaliśmy już kilka – zaprojektował halloweenową skórkę dla Janny, gdzie bohaterka zmienia się w wiedźmę, a towarzyszy jej czarny kot. Powyżej macie prezentację jednej z jej umiejętności, a pełen zestaw możecie obejrzeć tutaj: klik.

7. Lifeguard Sivir

Sivir w takiej wersji przewijała się już przez wiele stron przez ostatnie parę lat. Często były to luźne szkice lub mniej dopracowane rysunki. Po pomysł sięgnął także Leon Ho, który postanowił dopracować cały stój i przedstawić bohaterkę w kilku ujęciach (więcej znajdziecie tutaj: klik). Sivir, która równie dobrze mogłaby nosić tytuł Pool Party, zapewne idealnie pasowałaby do Basenowego Tarica, który to również podjął się zawodu ratownika.

8. Kraken Vel’Koz

Kolejny pomysł od wspomnianego wcześniej autora (Leon Ho). W tym przypadku twórca projektu postarał się jeszcze bardziej – w jego galerii (klik) znajdziecie różne wersje kolorystyczne Kraken Vel’Koza (być może coś w rodzaju chromatycznego zestawu?) oraz przedstawienie każdej z umiejętności tego bohatera. Przyjrzyjcie i sami oceńcie, czy taki pomysł pasuje do Vel’Koza.

9.  Heartseeker Braum
10.  Heartseeker Zac

Do Walentynek daleko, ale dziś łączymy różne święta, dlatego też znajdzie się miejsce dla Łamacza Serc Brauma i wielkiej różowej żelki, jaką jest Zac. Autor prac Chesschirebacon jest wielkim fanem Brauma, a szczególnie połączenia Braum i Graves (fani mogą poprzeglądać profil po kliknięciu na nick autora). Nie wiadomo, co nim kierowało, tak jak nie opisuje reszty swoich (często dziwnych) pomysłów, ale możliwe, że taki Braum i Zac skradliby serca części z Was.

11. Star Guardian Ornn

Ornn do tej pory nie znalazł się w tej serii, dlatego najwyższa pora dodać jakąś skórkę również dla niego. I może projekt nie jest zbyt poważny, to na swój sposób ma dużo uroku. Fani Czarodziejek Gwiazd zapewne ucieszyliby się na wieść o kolejnej dawce magicznych bohaterów, a oczekujący na Star Guardian Urgota może znaleźliby nowy obiekt westchnień. Autorem pomysłu jest Ulg.

12. Candy Kayn

Skoro jesteśmy przy tak wielu mniej poważnych skórkach i dziwnych połączeniach, to czas na ostatni projekt, tym razem od ZeOcelota (zobaczcie również: Galeria prac: ZeOcelot). Kyan w kolorowych, bajkowych strojach, stworzony z cukierków i walczący ogromnym lizakiem? Jak widać, wszystko jest możliwe. Pytanie tylko, czy pomysł zrodził się z miłości do słodyczy, czy to jakieś odwołanie do Balonowego Księcia?


Napiszcie, jak podobały Wam się dzisiejsze propozycje nowych skórek. Która najbardziej Wam się spodobała? Które z nich kupilibyście, gdyby pojawiły się w grze? A może sami macie jakieś autorskie pomysły na nowe skiny? Podzielcie się nimi w komentarzach.