League of Legends r.

Galeria prac: ZeOcelot

Jakiś czas nie było galerii prac. Dlatego wracamy do Was z bardzo ciekawym artystą, którego wielokrotnie widzieliście na naszej stronie, jednak mało kto wie, kim on jest. Oto ZeOcelot i jego rysunki. 

Megan A. O’Rourke, znany jako ZeOcelot, to kolejny artysta na naszej liście. Jak już pewnie zauważyliście po imieniu, wspomniany artysta to dziewczyna ze Stanów Zjednoczonych, która jak sama pisze, wychowała się na m.in. grach komputerowych, komiksach, książkach oraz… na łapaniu żab i jaszczurek. Megan w internecie jest aktywna od długiego czasu. Kiedyś pisaliśmy o kilku projektach skinów osoby o nicku VegaColors. Pamiętacie? To też ona.

Megan opisując siebie, mówi, że od zawsze interesowały ją potwory, dinozaury, wielkie drzewa, skrzydła, magiczne moce. Kochała to, co związane z fantasy, to, co dziwne i tajemnicze. Dlatego też w jej galerii poza świetnymi fanartami znajdziecie też wiele oryginalnych pomysłów na postacie czy sceny rodem z powieści fantastycznej.

Poza ogromnymi umiejętnościami artystycznymi, ZeOcelot również streamuje. Możecie ją oglądać tutaj: twitch.tv/ze_ocelot.

Na początku wspomniałam też, że rysunki Megan widzieliście wielokrotnie na How2Play. I jest to prawda – jej prace nie raz służyły jako miniatury czy ozdobnik wpisu, w serii Pomysły na nowe skiny jej prace pojawiły się przynajmniej kilka razy. A to jeszcze nie koniec jej konceptów.

Oczywiście, jak zawsze, możecie odwiedzić jej profile: twitter.commaoartcorner.com.

Galeria prac: ZeOcelot

ZeOcelot

ZeOcelot

Jak podobają Wam się powyższe prace? Która najbardziej przypadła Wam do gustu? Czy ZeOcelot była Wam wcześniej znana? Napiszcie w komentarzach.