League of Legends r.

12 pomysłów na nowe skiny cz. 20

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

Dziś mamy dla Was kolejną garść fanowskich pomysłów na skórki do League of Legends. Motywem przewodnim części 20 będzie kosmos i gwiazdy, dlatego pojawi się m.in. sporo Star Guardian. Ale to nie wszystko, dlatego jeśli nie lubicie Czarodziejek Gwiazd, nie zniechęcajcie się od razu. Znajdziecie też coś nawiązującego do serii Dark Star czy też Cosmic Dawn.

Jeśli nie widzieliście jeszcze poprzedniej części, zapraszamy tutaj: 12 pomysłów na nowe skiny cz. 19.

Miłego oglądania.

12 pomysłów na nowe skiny

1. Mad Tea Party Kled

Dziś zaczynamy od Kleda, a dokładniej Mad Tea Party Kled i jego sympatycznej, choć tchórzliwej jaszczurki – Skaarl. Zwłaszcza ona może przyciągnąć uwagę wielu graczy, ponieważ wygląda szczególnie uroczo. Autorem pomysłu jest Qu-r. Jak podoba Wam się Swarliwy Rajtar w takiej wersji?

2. Gargoyle Gnar

Zanim przejdziemy do głównego motywu artykułu, czas na coś zupełnie innego – Gargoyle Gnar autorstwa Fredrika Hägga, którego zapewne dobrze kojarzycie, jeśli śledzicie fanowskie skórki. Jeśli zawsze chcieliście stać się twardzi niczym skała, a nie bardzo uśmiecha Wam się gra Malphite’em czy Galio, to być może taki skin byłby dobrym rozwiązaniem.

3. Debonair Zed
4. Debonair Kayn

nowe skiny

Czas na skórkę do jednego z najnowszych bohaterów – Kayna. Oczywiście w tle mamy również Zeda. Eleganccy panowie w nienagannych strojach zapewne przypadliby do gustu wielu graczom. Autorem pomysłu jest S2PQ, który napisał, że samo tworzenie projektu było męczące, jednak uwielbia obu bohaterów, więc było warto.

5. Star Guardian Xayah

nowe skiny

Czarodziejka Gwiazd Xayah autorstwa jamilsc11lol. To było pewne, że niedługo po ogłoszeniu nowych skórek z serii Star Guardian pojawi się wiele fanowskich konceptów. Wyżej widzimy Xayah, która według autora byłaby czarodziejką w barwach złota. To jednak nie wszystko. Jamilsc przygotował dla nas również inną wersję kolorystyczną: klik. Która bardziej Wam się podoba?

6. Star Guardian Taliyah

Kolejna Czarodziejka Gwiazd, tym razem Taliyah. Wśród graczy krąży opinia, że to właśnie ona zasługiwała na skórkę z tej serii. Dlatego mamy dla Was fanowską propozycję Star Guardian, w której to Taliyah byłaby czarodziejką reprezentującą kolory żółty i pomarańczowy. Dodatkowo wygląd umiejętności pełny gwiazd, a ultimate zdobiłaby kolorowa tęcza. Pomysł autorstwa Ehdo.

7. Star Guardian Annie

Oto jedna z najmłodszych czarodziejek – Star Guardian Annie autorstwa Slown Damn. Za nią oczywiście jej przyjaciel Tibbers również w czarodziejskiej wersji. Autor postanowił rozbudować swój pomysł i pokazać nam wygląd wszystkich umiejętności. Nie zapomniał również o wyglądzie animacji cofania, pozie Annie w czasie wzywania Tibbersa oraz chwilę po śmierci. Wszystko to możecie obejrzeć tutaj: klik.

8. Cosmic Dawn Leona

Cosmic Dawn Leona to skórka idealna dla fanów kosmicznych motywów. Autorką pomysłu jest kuglu, która niestety nic o swoim koncepcie nie napisała, jednak na pierwszy rzut oka widać, że inspirowała się ona skórką do Rakana. Jak sądzicie, czy taki motyw pasuje do Leony? A może wolelibyście inną postać zaprojektowaną w takim stylu?

9. Cosmic Zac

Kolejny pomysł powiązany z motywem gwiazd. Tym razem jest to Cosmic Zac, na ciele którego możecie podziwiać różne wymyślone gwiazdozbiory.  Jeśli lubicie tego bohatera i interesuje Was temat kosmosu, być może taki skin trafiłby w Wasz gust. Autorem pomysłu jest Shockowaffel, którego prace już kiedyś się w tej serii pojawiły.

10. Demon Shaco

Oto kolejny pomysł od wcześniej wspomnianego autora. Tym razem Demon Shaco. Sam Shaco wydaje się być naprawdę fajnie zaprojektowany, a jeden z pomysłów na jego pacynki to znany Wam dobrze skin do pewnego małego szatana. Jak podoba Wam się ten pomysł? Chcielibyście wbić komuś w plecy płonące ostrze?

11. Pillowfight Shyvana

Teraz coś dla fanów Pijama Party. Oto Pillowfight Shyvana, która (jak sama nazwa wskazuje) walczy poduszkami. Nie mogło zabraknąć piżamy i pluszaków. Pozostaje pytanie, jak wyglądałaby ta bohaterka po zmianie w smoka. Jako duży pluszowy miś? Co sądzicie? Autorem pomysłu jest Vaejoun.

12. Dark Star Fiddlesticks

Niestety to już ostatnia skórka w tej części, jednak również związana jest z kosmosem. Dark Star Fiddlesticks to pomysł autorstwa SkitzOpheliac, która uznała, że Fiddle jak najbardziej zasługuję na skórkę z serii Mrocznej Gwiazdy. Autorka przygotowała również grafikę pokazującą jak mniej więcej wyglądałaby superumiejętność bohatera: klik.


Napiszcie, jak podobały Wam się dzisiejsze propozycje nowych skórek. Która najbardziej Wam się spodobała? Które z nich kupilibyście, gdyby pojawiły się w grze? A może sami macie jakieś autorskie pomysły na nowe skiny? Podzielcie się nimi w komentarzach.