League of Legends r.

12 pomysłów na nowe skiny cz. 23

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

Trudno streścić, jakie propozycje pojawią się w dzisiejszej części Pomysłów na nowe skiny z League of Legends. Można powiedzieć, że w 23 artykule z serii damy Wam coś na każdą okazję. Będzie znany dobrze Blood Moon czy Dark Star, pojawi się coś na Snowdown i Harrowing. Do tego projekt do popularnej serii Arcade oraz kilka zupełnie nowych pomysłów.

Pod ostatnim artykułem zostałam poproszona o skórkę dla Jinx (a nawet całą serię skórek), dlatego również ta bohaterka pojawi się w dzisiejszej części. Nie mogło zabraknąć także Waszych propozycji. Tym razem będzie to naprawdę dobry projekt skina do Taliyah.

Wszystkie Wasze pomysły są mile widziane, ponieważ to również Wy przyczyniacie się do powstawania tej serii.

A dla wszystkich tych, którzy pominęli poprzednią część: 12 pomysłów na nowe skiny cz. 22

12 pomysłów na nowe skiny cz. 23

1. Hextech Ashe

Seria Hextech jest znana większości graczy. Mamy tam dość stare projekty jak np. Hextech Janna, jak i te najświeższe, np. Hextechowy Kog’Maw. Skiny dzielące tę nazwę są tanie, jak i bardzo wartościowe (w tym za kryształy). Hextech Ashe mogłaby być co prawda nie najdroższą, ale ciekawą propozycją dla fanów tej bohaterki. Projekt autorstwa Kairui-chan.

2. Blood Moon Evelynn

Pomysł na skórkę dla wszystkich stęsknionych nowych dodatków z serii Blood Moon. W tym roku twórcy gry trzymają nas długo w niepewności, kto dostanie nowego skina. A może powyższy projekt byłby dobrym pomysłem? Oto Blood Moon Evelynn autorstwa Drogoda (zobacz: Galeria prac: Drogod). Nie zabrakło charakterystycznej maski (tym razem nie na twarzy) czy motywów kolorystycznych. Chcielibyście, by to właśnie Evelynn dostała skin Krwawego Księżyca?

3. Order of the Lotus Xayah

Nowe pomysły skórek do Xayah pojawiają się tak szybko, że nie sposób napisać o wszystkich. Nie ma się jednak o co martwić, będziemy opisywać część z nich. Powyżej pomysł na skina autorstwa Kairui-chan. Tym razem Xayah dołączyła do Zakonu Lotosu, którego kojarzymy dzięki np. skórce Irelii. Taki motyw bardzo pasuje do bohaterki, szczególnie że klimaty kojarzone z Ionią są bliskie jej sercu. Jak podoba Wam się ten projekt?

4. Snowdown Nami

Jeśli zastanawiacie się, kto mógłby dostać zimową skórkę pod koniec tego roku, to mamy dla Was propozycję – Snowdown Nami autorstwa Yanie Yang. Projekt jest bardzo dopracowany, choć obejmuje sam wygląd postaci, bez jej umiejętności czy splash artu. Mimo to taka Nami wpisuje się w zimowy klimat i wraz z przemyślanymi efektami skilli mogłaby być świetnym prezentem na Gwiazdkę.

5. Arcade Rammus

Skiny do Pancerznika w tej serii nie trafiają się zbyt często. Dlatego też mamy dla Was Arcade Rammusa, którego wymyślił Yanie Yang. Sama skórka bardzo dobrze wpisuje się w klimaty arcade. Mamy jaskrawe kolory oraz charakterystyczne pikselowe efekty umiejętności. Na rysunku nie ma jak przedstawić w pełni takiego skina, bo większość z nas wie, że skórki z salonu gier posiadają też specyficzne efekty dźwiękowe. Pozostaje zadać sobie pytanie, czy Rammus pasuje do tej serii.

6. Vandal Xayah
7. Vandal Rakan

Skiny na tegoroczne walentynki okazały się zbyt przesłodzone? A może po prostu nieszczególnie podoba Wam się motyw serduszek? Mamy dla Was skórki w zupełnie innym klimacie – Vandal Xayah i Rakan. Skórzana kurtka, ćwieki czy kolczyki – żaden problem. Do tego dwie wersje kolorystyczne. Jak sądzicie, jak mogłyby wyglądać pióra Vandal Xayah? Albo tarcza Rakana? Czekamy na Wasze propozycje.

Ale to jeszcze nie koniec projektu autorstwa Angry0wl13. Twórca pomysłu poszedł krok dalej i zaprojektował również ikonki, które mogłyby wyjść razem z zaprezentowanymi skórkami:

8. Fireworks Aurelion Sol

Doskwiera Wam brak skórek do Aureliona? Wciąż czekacie na jakąś zapowiedź, ale okazuje się, że inne postacie będą docenione przez twórców? Fireworks Aurelion Sol to projekt Femke Schaarsa, który wziął udział w konkursie Riotu (Riot Creative Contest 2017). Autor opublikował cały swój pomysł dopiero w lutym tego roku, dlatego też dopiero od niedawna możemy oglądać postęp jego prac dotyczących powyższego skina. Co sądzicie o tym projekcie?

9. Pumpkin Sona

Dla wszystkich, którzy tęsknią za Halloween, mamy małe pocieszenie – Pumpkin Sona autorstwa Kalce. Motyw halloweenowy przedstawiony bardzo prosto – kolory (głównie pomarańczowy) oraz charakterystyczne dynie. Nie wiadomo, czy nadawałoby się to na skórkę droższą niż 975 RP, ale może znalazłyby się osoby, którym umiliłoby to tegoroczne Harrowing.

10. Dark Star Maokai

Dark Star Kha’Zix, Orianna, a nawet Jarvan. Czemu nie dać takiej skórki Maokaiowi? Na taki pomysł wpadł wpadł Lekyrin, tworząc projekt Dark Star Maokaia. Wyobraźnia fanów nie zna granic, więc każdy może przejść na stronę Mrocznej Gwiazdy. Wyobraźcie sobie, jak wyglądać mogłaby jego superumiejętność czy nawet atak sadzonek.

11. Demon Jinx

Wielu z Was w komentarzach pytało, kiedy Jinx. Dlatego też zaczynamy z liczną porcją skinów do tej bohaterki – możliwe, że pojawią się w kilku następnych częściach, ponieważ jest ich naprawdę dużo. Kolejność będzie przypadkowa. Na początek Demon Jinx autorstwa Strange Nebury. Jest to oczywiście dość duże odniesienie do skórki Demon Vi. Jinx znana jest ze swojego zamiłowania do zniszczenia, dlatego demoniczny motyw bardzo do niej pasuje. A Wy co sądzicie?

12. Dancing with Star Spirits Taliyah

Pomysł na skina polecony przez TellMeASecret. Jak powszechnie wiadomo, Taliyah nie cieszy się zbyt wieloma skórkami (poza podstawową ma tylko jednego skina), dlatego takie dopracowane projekty są jeszcze ciekawsze dla każdego jej fana. Autorem rysunków jest Katya Cyan. Mamy tutaj nie tylko dopracowany splash art i przedstawienie wszystkich umiejętności, ale również zaprojektowany zestaw chromatyczny: klik. Co sądzicie o takim motywie?


Napiszcie, który skin spodobał Wam się najbardziej. Do jakiej postaci chcielibyście zobaczyć nowe pomysły na skiny? A może macie ochotę pooglądać serię skórek dotyczących konkretnego bohatera? Napiszcie w komentarzach. Własne propozycje również są mile widziane.