League of Legends r.

12 pomysłów na nowe skiny cz. 22

Fani League of Legends wciąż wymyślają nowe skiny. Każdego dnia pojawiają się pomysły, a niektóre prezentują się naprawdę ciekawie. Który z nich chcielibyście zobaczyć w sklepie LoL-a?

Wszyscy Ci, którzy bali się, że seria umarła, mogą teraz odetchnąć z ulgą. Wracamy z pomysłami na nowe skiny do League of Legends i najpewniej od tej pory kolejne części będą pojawiać się w mniejszych odstępach czasu.

Minęło już trochę czasu, dlatego warto przypomnieć, jak wyglądała poprzednia część: 12 pomysłów na nowe skiny cz. 21.

Dzisiaj królować będą Star Guardian, choć to nie znaczy, że nie znajdziecie innych motywów. Będzie coś na walentynki oraz co nieco dla fanów Blood Moon. Od bohaterów, którym skórek nie brakuje, po takich, którzy mają do dziś tylko jedną.

Zapraszamy do oglądania.

1. Elderwood Xayah

Co prawda Xayah niedługo dostanie skina na walentynki (choć o jego jakości opinie są podzielone), ale na pewno jej fani chcieliby dostać ich jeszcze więcej. Dobrą propozycją może być Elderwood Xayah autorstwa Kairui-chan. Serii tych skinów nie trzeba nikomu przedstawiać, dlatego może skupmy się na tym, co w koncepcie zostało zmodyfikowane względem oryginalnej wersji – przede wszystkim nie ma swoich uszu oraz znikają jej charakterystyczne pióra. Czy to dobry pomysł? W sumie nikt nie powiedział, że jej skiny muszą mieć ptasi motyw.

2. Blood Moon Kayn

Pierwszy koncept Blood Moon na dziś, którego autorem jest Miirup. Jak przyznał twórca – pomysł zrodził się z nudy, ponieważ z braku innych spraw autor zaczął rysować jakiś fanowski skin do tego bohatera. Wyszło całkiem ciekawie i można powiedzieć, że po zaprojektowaniu wyglądu umiejętności oraz obu form Kayna skórka nadawałaby się do gry i ucieszyła wszystkich, którym doskwiera niedobór skinów dla tej postaci.

3. Star Guardian Evelynn

Dzisiejsze zestawienie pomysłów na czarodziejki otwieramy konceptem, który niespecjalnie na Star Guardian się nadaje. Trudno znaleźć osobę, która na poważnie by myślała o Evelynn jako kolorowej magicznej nastolatce walczącej w imieniu dobra. Z drugiej strony może to właśnie jest idealny strój, by zmylić niczego nieświadomych przeciwników? Oceńcie sami. Pomysł autorstwa BavariaWorlda (tak, to on wymyślił Star Guardian Dariusa).

4. Dark Star Soraka

Brakuje Wam mroczniejszych skórek do Soraki? Nie podeszła Wam Star Guardian, Cyber czy Gwiezdna? Za to podoba Wam się Żniwiarz Dusz, ale już nieco się znudziła? Z pomocą przychodzi Dante Liu ze swoim konceptem. Pomysł dopracowany i narysowany tak starannie, że można pomylić go z oficjalną grafiką z gry. Jak wielu z Was zachwyciła? Kupilibyście?

5. Movie Theater Taliyah

Fani Taliyah mogą czuć duży niedosyt – bohaterka, mimo że pojawiła się w LoL-u w 2016 roku, posiada tylko jedną skórkę (nie licząc podstawowej). Pomysłów było dużo, nawet o kilku pisaliśmy w tej serii. Dziś mamy kolejny: Movie Theater Taliyah. Od razu widać, że jest to koncept z przymrużeniem oka, w końcu sama bohaterka ubrana jest w popcorn i misiowe żelki. Może byłby to fajny pomysł na 1 kwietnia? Twórcą pomysłu jest Danielle Oyales.

6. The First Star Aurelion Sol

Jeśli mowa o postaciach zapomnianych względem skórek, to mamy także Aureliona Sola, którego to fani jeszcze nie tak dawno przepełnieni byli nadzieją na jakąś nowość. Skina Lunar jednak nie dostał, dlatego mamy dla Was pocieszenie od fanów – The First Star Aurelion Sol. Sam autor (Seraphs-art) otagował swoją pracę m.in. jako Star Guardian, więc skojarzenie z Czarodziejkami Gwiazd jest jak najbardziej na miejscu. Jak sądzicie, powiązanie Aureliona z tą serią byłoby dobrym pomysłem?

7. Mafia Urgot

Wszyscy wiemy, że Star Guardian Urgot to marzenie wielu graczy, ale zapomnijmy o tym na chwilę, by ocenić pomysł autorstwa Lekyrina. Seria jest powszechnie znana i choć nie jest tak popularna jak Pool Party czy Project, to może warto byłoby ją rozwijać i realizować takie koncepty jak właśnie Mafia Urgot. A Wy co o tym myślicie?

8. Star Guardian Katarina

To, kto faktycznie pasuje na Czarodziejkę Gwiazd, rodzi wiele dyskusji. Z jednej strony wydawać by się mogło, że to seria nastawiona na nastolatki, najlepiej powiązane z tą dobrą magią, z natury pragnące walczyć w imię dobrej sprawy. Z drugiej jednak – mamy choćby Miss Fortune czy Syndrę, których jeszcze 2 lata temu nikt by w roli czarodziejek nie widział. A jak to jest z Katariną? Czy nadawała by się na jedną z magicznych dziewczyn? Zdaniem ShiNaa jak najbardziej.

9. Star Guardian Sona

Kolejna kandydatka zdecydowanie o wiele bardziej pasuje do roli Czarodziejki Gwiazd. Na pewno wśród Was jest ktoś, kto nie raz wyobrażał sobie Sonę w takiej roli. Jedną z takich osób była Saphirya, która stworzyła powyższy koncept. Mamy tu, jak w przypadku Soraki, motyw białych piór, które jako ozdoba Etwahla sprawdzają się całkiem ciekawie. Może efekty umiejętności byłyby z tym powiązane?

10. Blood Moon Karma

Karma co prawda posiada już skina z motywem czerwieni, jednak powyższy koncept wydaje się pasować do bohaterki i fanom serii Blood Moon możliwe, że przypadłby do gustu. Nie brakuje charakterystycznej maski, znanych z innych skinów dodatków czy pasujących do tematu krwistoczerwonych włosów. Pomysł autorstwa Cherlin Mao mógłby przyjąć się bardzo dobrze.

11. Love Angel Lulu
12. Love Angel Poppy

nowe skiny

Jeśli niezbyt spodobały Wam się skiny zapowiedziane na Walentynki, z pomocą przychodzi Yoyo-bot. Oto jej pomysł na nowe skórki powiązane z motywem miłości. Tym razem to nie para, a po prostu dwa Yordle. Lulu i Poppy znowu dostałyby wspólny motyw skórek, a fani tych bohaterek poczuliby, że na święto zakochanych nawet sam Riot daje im trochę miłości.


Napiszcie, jak podobały Wam się dzisiejsze propozycje nowych skórek. Która najbardziej Wam się spodobała? Które z nich kupilibyście, gdyby pojawiły się w grze? A może sami macie jakieś autorskie pomysły na nowe skiny? Podzielcie się nimi w komentarzach.