Konkursy i Quizy r.

[Wyniki konkursu] Wygraj zestaw Tenda Nova MW3 (trzy zestawy w puli)

Poznajcie zwycięzców konkursu, w którym można było wygrać zestaw Tenda Nova MW3.

Nagroda: zestaw Tenda Nova MW3

(Trzech wygranych – każdy otrzymuje po jednym zestawie)

Czy warto i jak to działa? Sprawdź naszą recenzję:

Konkurs organizowany przy współpracy z Tenda Polska.

Zwycięzcy

Osoba, której odpowiedź zdobyła największą liczbę reakcji

Jarosław Sitarek

Wakacje to czas laby, beztroski i zabawy. Na wakacje z chęcią wybrałbym się z Lux moją Panią światłości. Bawiłbym się z nią na imprezach w klubach, a ona swym blaskiem lśniłaby niczym kula dyskotekowa. Przy niej nawet w nocy byłby dzień, a ona sama byłaby najjaśniejszą z gwiazd. Każdy zazdrościłby mi takiej rozpromienionej dziewczyny. 😉

Odpowiedzi wybrane przez redakcję

Choć również dostrzegamy atuty w wyborze Miss Fortune w ramach wakacyjnej wycieczki, chcieliśmy docenić osoby, które podały bardzo silne argumenty do wybrania danej postaci. Jednego z 145 unikalnych bohaterów z nadaną przez Riot Games osobowością i charakterem, który z całą pewnością zarysowałby wyraźny kształt dalszej podróży.

Niestety, ogranicza nas limit odpowiedzi. Zwycięzców może być tylko dwóch.

Wiktoria Starzyńska

O rany, pytanie bardzo ciekawe, więc tutaj moja odpowiedź:

Najbardziej chciałabym pojechać tam z Rakanem, moim drogim mainem, kochanym ptaszorkiem <3

Był pierwszą postacią jaką zaczęłam jakkolwiek grać oraz pierwszą, na której zdobyłam 7 mastery. Mam naprawdę wielką słabość do jego osobowości i relacji z Xayah. Oczywiście w trakcie podróży ja mu ją nie zastąpię, możemy ją zabrać nawet ze sobą! Wpierw chciałabym się wybrać do jakiegoś ciepłego kraju, spać na plaży, w dziczy, samemu odnajdywać jedzenie i polować. Potem śpiewać aż do świtu w towarzystwie ognia i muzyki magii wokół nas. Prawdziwe dzikie życie.

Gdybym miała natomiast wybrać jakieś miejsce z Runneterry, z pewnością chciałabym odwiedzić wraz z moim ptaszorem Ionię, zawsze skrycie było to moim marzeniem. Strasznie podoba mi się kultura Vastajów i z chęcią chciałabym się dowiedzieć o niej więcej od samych rodowitych vastajów. Na pewno nie byłoby nudno, zważając na jego żywy i zabawny charakter, a wakacje należałyby z pewnością do najlepszych w moim życiu. Aż trudno mi jest to sobie wyobrazić <3

Aleks Roczny

Moim zdaniem najlepszą postacią z którą chciałbym pojechać na wakacje jest Jinx, ponieważ owa postać jest bardzo zwariowana i nie było by z nią nudy, moglibyśmy razem wymyślać dowcipy innym, dlatego iż owa kobieta była boginią dowcipów, ludzie mogą myśleć, że wakacje z Jinx to szaleństwo, ponieważ ma arsenały morderczych broni, ale w dzieciństwie Jinx była spokojną, niewinną dziewczynką, może takie “oderwanie od rzeczywistości” zrobiłoby Jinx na dobrze.

Podsumowując wakacje z Jinx to byłoby istne szaleństwo i zabawa w jednym ^^

Gratulujemy!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciagu 7 dni (do 12 sierpnia 2019 r.) w celu uzyskania danych do wysyłki (imię i nazwisko, adres do wysyłki, adres e-mail i numer telefonu dla kuriera). Prosimy o cierpliwe czekanie na naszą wiadomość. Kontakt nastąpi na konto na Facebooku, które brało udział w konkursie. Kontakt odbędzie się za pośrednictwem profilu: https://www.facebook.com/nalthe. Dane konieczne do wysyłki służą wyłącznie możliwości jej wykonania i nie są wykorzystywane do innych celów. Jeśli zwycięzca nie odpowie na próbę kontaktu do 31 sierpnia 2019 r., nagroda przepada. Dane teleadresowe zwycięzcy nie będą podane do wiadomości publicznej ani przekazywane innym podmiotom niż te konieczne do wysyłki produktu (typu kurier, poczta).