Konkursy i Quizy r.

[Konkurs zakończony] Wygraj zestaw Tenda Nova MW3 (trzy zestawy w puli)

Jeśli borykacie się z problemami z wi-fi w domu, być może ten gadżet Wam się przyda. Na konkurs trafiają trzy zestawy mesh Wi-Fi Tenda Nova MW3.

Konkurs został zakończony


Nagroda: zestaw Tenda Nova MW3

(Trzech wygranych – każdy otrzymuje po jednym zestawie)

Czy warto i jak to działa? Sprawdź naszą recenzję:

Tenda Nova MW3 – zasięg Wi-Fi obejmujący całe mieszkanie

Konkurs organizowany przy współpracy z Tenda Polska.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

W poście konkursowym odpowiedz na pytanie: “Z którą postacią z LoL-a chciałbyś pojechać na wakacje i dlaczego?” oraz polub fanpage Tenda Polska.

W konkursie zwyciężają trzy różne osoby: jedna osoba z komentarzem z największą liczbą reakcji oraz dwie osoby wybrane przez jury konkursowe (redakcję How2Play.pl). Liczą się najciekawsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi!

Przejdź do posta konkursowego

Czas trwania konkursu

 • Konkurs trwa od 25 lipca 2019 r. godziny 12:30 do 4 sierpnia 2019 r. godziny 22:00.
 • 5 sierpnia 2018 r. na łamach How2Play.pl ogłosimy wyniki.

Regulamin

 1. Konkurs jest przeprowadzany przez portal www.how2play.pl przy współpracy z Tenda Polska.
 2. Uczestnictwo jest w konkursie otwarte dla wszystkich osób, które skończyły 18 lat. Do uczestnictwa w konkursie osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodziców.
 3. Konkurs trwa od 25 lipca 2019 r. godziny 12:30 czasu polskiego do 4 sierpnia 2019 r. godziny 22:00 czasu polskiego.
 4. Do udziału w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: “Z którą postacią z LoL-a chciałbyś pojechać na wakacje i dlaczego?” oraz polubić fanpage Tenda Polska do 4 sierpnia 2019 r. godziny 22:00.
 5. W konkursie zwyciężają trzy różne osoby. Jedna osoba zostanie wybrana na podstawie liczby reakcji pod odpowiedzią na pytanie konkursowe, pozostałe dwie – przez jury konkursowe (redakcję How2Play.pl) na podstawie udzielonej odpowiedzi. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych na swoim profilu na Facebooku. Dane nie są wykorzystywane do innych celów niż przeprowadzenie konkursu i wybór zwycięzcy.
 6. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 7. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na publikację danych osobowych podanych na swoim profilu na Facebooku (imię i nazwisko) oraz linku do profilu na Facebooku na portalu www.how2play.pl w celu ogłoszenia nagrody.
 8. Nagrodą w konkursie trzy zestawy Tenda Nova MW3 (po jednym dla każdego zwycięzcy). Przyznanie innej nagrody, gotówki, bonu zakupowego lub inna wymiana nie są możliwe.
 9. Zwycięzca zostanie ogłoszony na portalu www.how2play.pl 5 sierpnia 2019 r. W ciągu 7 dni od ogłoszenia zwycięzcy (do 12 sierpnia 2019 r.) skontaktuje się z nim organizator konkursu w celu uzyskania danych do wysyłki (imię i nazwisko, adres do wysyłki, adres e-mail i numer telefonu dla kuriera). Kontakt nastąpi na konto na Facebooku, które brało udział w konkursie. Kontakt odbędzie się za pośrednictwem profilu: https://www.facebook.com/nalthe. Dane konieczne do wysyłki służą wyłącznie możliwości jej wykonania i nie są wykorzystywane do innych celów. Jeśli zwycięzca nie odpowie na próbę kontaktu do 31 sierpnia 2019 r., nagroda przepada. Dane teleadresowe zwycięzcy nie będą podane do wiadomości publicznej ani przekazywane innym podmiotom niż te konieczne do wysyłki produktu (typu kurier, poczta).
 10. Koszt wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu. Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów odbioru nagrody.
 11. Organizator może wykluczyć uczestników konkursu, którzy naruszają warunki konkursu lub podają nieprawidłowe dane osobowe.
 12. Każdy uczestnik ma prawo w każdej chwili wycofać się z loterii. W tym celu należy napisać wiadomość na [email protected] do organizatora konkursu.
 13. Warunki konkursu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego uprzedzenia lub podania przyczyny.