Konkursy i Quizy r.

[Wyniki konkursu i zwycięskie opisy] Opisz bohatera jako gracza LoL-a!

Czas poznać zwycięzców konkursu na opis bohatera! Kto wygrał tajemniczy prezent? Sprawdźcie - może wygraliście!

Link do konkursu [zakończony]: klik!

Nagrody:

  • x Tajemniczy Prezent
    • Nagrodę otrzymują 3 różne osoby.

Zwycięzcy i zwycięskie opisy

Jhin to bardzo specyficzny typ gracza.
Codziennie równo 4 rankedy, nigdy mniej, nigdy więcej. Zawsze przed grą drze się na monitor, że uczyni go pięknym, że stanie się jego arcydziełem i sapie na niego jak jakiś pies na łańcuchu. Wszyscy w domu boją się wejść do jego pokoju, bo w trakcie gry co chwilę krzyczy CZTERY na cały dom, a jak akurat zabije to w ogóle masakra, jakieś śmiechy czy inne tańce na kiju. Jak matka woła go, że obiad i ziemniaki stygną, to sapie przez tę swoją maskę że on nie gra w komputer tylko tworzy nowe dzieło i żeby się odpieprzyli bo on i tak obiad je tylko o 14:44. Biedny chłopak ma już papiery na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne ale leki mu nie pasują bo kapsułki 5 miligram a nie 4, i weź ty człowieku z nim mieszkaj.
Gra tylko solo, bo jak kiedyś próbował z kumplami to zrezygnowali jak zaczął na TSie liczyć do czterech, nucić i sapać do mikrofonu. Jak go macie w teamie to się módlcie żeby Riot nigdy tego czatu głosowego nie wprowadził bo idzie ocipiec z tymi jego szeptami, jak pedofil jakiś.
W trakcie gry to w ogóle ja nawet nie. Jak K/D/A ma niepodzielne przez 4 to mu normalnie piana z pyska leci, tylko że nie widać bo maska, wiadomo. Najgorzej jak jakoś mu się uda 4/4/4 wykręcić, to zaczyna spamować śmiechem na spawnie i nie wyjdzie już, bo się boi że mu Zed na mordę wskoczy i będzie musiał od nowa do 8/8/8 lecieć. Pisze tylko jakieś haiku czy inne gówno, cztery sylaby i cztery wersy i do tego zazwyczaj sam flame, bo jak zwykle mu support killa zabrał a już by 4 miał. Do tego mniej więcej raz w tygodniu się pluje w maialach do supportu Riot, że czemu nadal mapy z 4 liniami nie ma i on to do prokuratury zgłosi. Na forach się chwali jakimiś rysunkami z krwi ofiar i mu za gore usuwają albo i banują nawet, to znajduje sobie nowe i znowu zakłada tematy z tymi swoimi “arcydziełami”, strach się pytać z jakiego deepwebu on to bierze.
A jak go zapytasz na czym grę to wymienia od razu że myszka to tracer czy inne za 44,44 na promocji w Saturnie kupione i że właściwie to to nie jest myszka tylko pędzel, którym maluje swoje 44% winrate na jedynym płótnie, jakie ma – w Brązie 4, 44lp.

~MagicMaaaaan

Bard – bardzo tajemniczy typ, nic nie mowi, nawet nikt nigdy nie słyszał żeby oddychał. Jedyne co można usłyszeć z jego jakże dziwnej twarzy, wyglądającej jak zboże przejechane przez kombajn i zgniecione przez fortepian, to różnorakie odgłosy pierdzenia i skakania po gumowej piszczałce. Ubzdurał sobie że wydając różne dziwne dźwięki będzie mógł dogadać się z sojusznikami. Gdy ADC pyta Barda o to czy jest gotowy żeby ogłuszyć przeciwnika to ten na czacie odpisuje wyraz podobny dźwiękiem do “prrrrrt”. Jego sojusznicy mają ochotę przez to walnąć go czymś ciężkim w łeb, właśnie dlatego Bardowi ciężko jest wyjść z Brązu. Nie lepiej maja jego najbliżsi. Mama wołając Barda, żeby odszedł od meczu bo zrobiła obiad musi się liczyć z odpowiedzią “dududududu”. Podczas zakupów gdy ekspedientka pyta go czy to juz wszystko on odpowiada: “wruuuuu”. Gracze powinni dziękować Riotowi, że nie dodał czatu głosowego, oraz modlić się o to aby nigdy tego nie zrobili bo z Bardem zamieniłby się on w salę koncertową.

~Karol Macko

Miss Fortune. Typowa strimerka z platyny ktorej kamerka jest całkiem przypadkiem skierowana jsst duzo nizej niz glowa. Uwielbia streamowac w koszulkach z duzym dekoltem przy smierci w grze wydaje z siebie dziwieki iscie z filmu dla doroslych usmiechajac sie przyctym do kamerki. Wiadomo czemu 99%jej widowni to chłopaki 🙂

~Alacker

Co trzeba zrobić, aby odebrać nagrodę?

  • Wygrani niech zedytują swoje posty, dopiszą swoje nicki w LoL-u i samo hasło “wygrani”.

Inne

  • Jeśli zwycięzca nie dopisze swojego nicku do postu w ciągu 5 dni (do 31 lipca), nagroda przepada.
  • Nagrodę możemy przekazać najwcześniej po 24 h od dodania nas do znajomych w grze – nie zapomnijcie o tym.
  • Zastrzegamy sobie weryfikację zwycięzcy, czy spełnił wszelkie warunki uczestnictwa.