League of Legends r.

[Konkurs] Opisz bohatera jako gracza LoL-a!

Myśleliście kiedyś nad tym, co by było jakby postacie z Ligi grały w.. Ligę? Jakie rangi miałyby poszczególne postacie? Może Wy będziecie mieli pomysły? 

Amumu nie ma żadnych przyjaciół i chyba nie miałby żadnego problemu z siedzeniem 16 godzin aby dostać się do Master Tiera. Chyba że wcześniej zapłakałby klawiaturę…

Brand, Shyvana i Rumble gracze z potencjałem ale… mają “ognisty” temperament (rozumiecie, postacie związane z ogniem, flame.. he.he), więc chyba nie będą wyżej niż w Bronzie V. Może raz na dłuższy czas uda im się wspiąć odrobinę wyżej, ale po chwili i tak spadną przez to że ich flame (hehe.jpg) irytowałby i nie pozwalał grać swojemu zespołowi. Annie tez mogłaby być na tej liście, ale to tylko dziecko… może kiedyś flame by jej przeszedł.

Gnar byłby pewnie w Goldzie I, grałby całkiem niezłą grę dopóki jego rage nie przeważył by, ponieważ wtedy… jego sojusznicy doświadczyliby dość niefortunnych zagrań. Kiedy Gnar panowałby nad sobą, pewnie spokojnie mógłby być w Platynie V.

Jax trochę dupek, trochę bóg gry. Siedziałby pewnie w Silverze I, przy okazji tiltując swój zespół tekstami takimi jak: “A co by było, gdybym miał normalny zespół?” czy czymś w takim stylu. Także ma tylko 3 palce, więc miałby utrudnione korzystanie z klawiatury.

Nunu wraz z Willumpem byliby świetni na SoloQ i mieli by szansę na (nawet) Challengera! Tylko pewnie po drodze, któryś z nich zgłodniałby czy coś..

Nami miałaby całkiem niezły potencjał na wbicie Diamentu, dzięki jej niesamowitej kontroli fali (xdxd), ale mogłaby mieć ten sam problem co Amumu – woda i komputer to średnie połączenie.

Ryze pewnie mógłby zajść bardzo wysoko, ale wiecie – jeżeli sam gracz miałby zmieniać swój styl gry trochę (tak z 3 razy), to nie wiadomo czy mógłby zajść aż tak daleko.

Tryndamere dla niego granie myszką mogłoby sprawiać problemy, dlatego siedziałby w Bronzie.. chyba że kupiłby coś w stylu Razer Naga Nex. Jego zaletą byłoby iż mógłby zbierać w sobie złość jak Gnar, ale nigdy nie łapałby tiltu, ponieważ byłby w stanie wyzwolić go w kilka sekund.

Veigar ten osobnik siedziałby najprawdopodobniej w Goldzie III – grałby świetnie, ale jego dogadywanie i jego śmiech denerwowałyby wszystkich 24/7.

Lissandra chłodna i opanowana – idealny materiał na Diament IV. Nie dałaby się żadnemu flejmowi i skutecznie wygrywałaby gry!

A teraz czas na konkurs!

Co trzeba zrobić?

 • Wymyślcie opis bohatera jako gracza LoL-a, coś na wzór tego co mogliście zobaczyć powyżej i napiszcie go w komentarzu pod tym wpisem (na naszej witrynie! NIE na Facebooku)!
 • Zostawcie reakacje na FB pod dowolnym wpisem, z którego weszliście (obowiązkowo!) (A jeśli weszliście tutaj bezpośrednio przez stronę zostawcie reakcję na naszym fanpage https://www.facebook.com/How2Play/)

Co można wygrać?

 • x Tajemniczy Prezent
  • Nagrodę otrzymują 3 różne osoby.

Czas trwania konkursu

 • Konkurs trwa od 24 lipca 2017 godziny 14:00 do 25 lipca 2017 godziny 23:59.
 • 26 lipca na łamach H2P ogłosimy wyniki.

Inne

 • Jeśli zwycięzca nie odpowie na naszą wiadomość w ciągu 5 dni (do xx sierpnia), nagroda przepada.
 • Nagrodę możemy przekazać najwcześniej po 24 h od dodania nas do znajomych w grze – nie zapomnijcie o tym.
 • Zastrzegamy sobie weryfikację zwycięzcy, czy spełnił wszelkie warunki uczestnictwa.
 • Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na publikację Twoich danych podanych na Facebooku na How2Play.pl (jest to konieczne do ogłoszenia zwycięzcy).