r.

Jak szybko znaleźć informacje o bohaterach?

Jesteś w lobby, przeciwnik wybrał LeBlanc, a Ty nie pamiętasz, kto ją kontruje? Chcesz szybko sprawdzić, który champion jest silny w obecnej mecie? Skorzystaj z mobilnej aplikacji jednego z użytkowników Reddita!

Jeden z użytkowników Reddita, Hayv, opublikował aplikację na Androida, która zawiera statystyki bohaterów na poszczególne role – takie jak kontry, win/pick/ban ratio, zmiany w poszczególnych patchach i wiele więcej. Ponadto, umożliwia ona sprawdzenie KDA oraz szczegółowych informacji na temat przedmiotów i umiejętności, a także obserwację zmian mety dzięki czytelnym wykresom. Autor planuje również dodanie popularnych buildów, run i poradników.

 

aplikacja 4

 

Idea aplikacji powstała na podstawie próśb użytkowników jego portalu – pickban.com – o stworzenie mobilnej wersji, aby można było szybko zdobyć potrzebne informacje. Stąd też jej nazwa – PickBan.

 

aplikacja

 

Aplikacja ma na celu pomóc graczom dopasować odpowiedniego bohatera do ich potrzeb w obecnej mecie. Co ciekawe, odwołuje się ona nie tylko do oficjalnych statystyk, ale też do indywidualnego stylu gry danej osoby, analizując jej wyniki w poszczególnych meczach. PickBan jest o tyle wygodne, że umożliwia szybkie sprawdzenie np. kontry na bohatera wybranego przez przeciwnika, nawet jeśli właśnie znajdujemy się w lobby i zostało nam kilkanaście sekund.

 

aplikacja2

 

PickBan analizuje gry rankingowe z Diamentu+ podczas każdego patcha, a użytkownicy mogą zobaczyć, jak bohaterowie sprawdzają się w poszczególnych rolach po kolejnych zmianach. Informacje są pobierane bezpośrednio z interfejsu Riotu co 3 godziny, więc na pewno są aktualne.

 

Oto link do pobrania aplikacji z Play Store: klik!

 

aplikacja3

 

Niestety, na razie nie jest ona dostępna na inne systemy.

 

Źródło: Reddit