Gamer Lifestyle r.

Zacięte walki w najnowszej aktualizacji dla Arena Masters!

Nexon Korea przedstawia najnowszą pełną zaciętych walk aktualizację dla Arena Masters: Legend Begins. Łączy ona w sobie wciągające bitwy PvP o dużej intensywności oraz strategie w czasie rzeczywistym, wymagającą od graczy sprytu i siły.

Seul, Korea Południowa; 25 maja 2017 – Nexon Korea, spółka córka NEXON Co., Ltd. (“Nexon”) (3659.TO), światowego lidera w grach mobilnych i on-line, przedstawia najnowszą pełną zaciętych walk aktualizację dla Arena Masters: Legend Begins. Łączy ona w sobie wciągające bitwy PvP o dużej intensywności oraz strategie w czasie rzeczywistym, wymagającą od graczy sprytu i siły.

Arena Masters jest już dostępna dla nowych i powracających graczy w Google Play oraz App Store.

Gracze zanurzą się w bezkresnym świecie Arena Masters, gdzie szybkie bitwy i precyzyjna taktyka determinują zwycięzcę. Najnowsza elektryzująca aktualizacja oferuje graczom między innymi konkurencyjne tryby walki i nowego atrakcyjnego bohatera.

Nowe cechy Arena Masters to:

 • Konkurencyjne PvP w czasie rzeczywistym – gracze mogą teraz walczyć w zaciętej walce w czasie rzeczywistym z innymi bojownikami.
 • Imponujące moduły walk PvP – dostępne są trzy nowe moduły, które zawierają:
  • Wirus Zombie (Zombie Virus) –gra w chowanego na czas, gdzie gracze walczą o przetrwanie wobec epidemii śmiercionośnego wirusa.
  • Król wzgórza (King of the Hill) – gracze muszą współpracować w zespole, aby zabezpieczyć kontrolę nad mapą.
  • Wyzwania na Arenie (Arena Duel) – intensywne bitwy PvP, gdzie gracze walczą o szczytową pozycje na liście zwycięzców.
 • Wyjątkowi bohaterowie – ponad 13 nowych bohaterów, w tym Spark, który posiada moc ciskania piorunem o określonym zasięgu.
 • Nowe konfigurowalne kostiumy – gracze mogą podrasować bohaterów Pyros i Renn nowymi kostiumami.
 • Intensywne walki Klanów – system klanów został zaktualizowany, aby umożliwić graczom, w dniach od 18 maja do 15 lipca, intensywne bitwy klanu przeciwko klanowi, co wyłoni najlepszy zespół.
 • Prolongata eventu Siedem dni uczestnictwa (Seven Day Attendance) – nowego bohatera Spark´a otrzymają tylko gracze, którzy zalogują się przez siedem dni z rzędu.

Arena Masters jest dostępna za darmo na urządzenia mobilne w Google Play oraz App Store.

O NEXON Co., Ltd. 

NEXON Co., to światowy lider w branży darmowych gier online. Założony w Korei w 1994 roku, NEXON stworzył jedną z pierwszych na świecie gier MMO opartych na grafice. NEXON był także pionierem w dziedzinie mikrotransakcji oraz modelu free-to-play, opartym na darmowej grze i możliwości wykupienia przedmiotów w grze dla urozmaicenia rozgrywki. NEXON obecnie oferuje prawie 100 tytułów w ponad 190 krajach. Siedziba firmy znajduje się w Tokio w Japonii, a akcje spółki notowane są na Tokijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.