Gamer Lifestyle r.

Wiedźmin 3 w 4K na konsolę PlayStation 4 Pro

Użytkownicy konsol zadawali pytania firmie CD Projekt RED, jak chcą usprawnić Wiedźmina w kwestii PlayStation 4 Pro. Oczywiście czerwoni potwierdzili, że Wiesiek otrzyma mocną aktualizację, która poprawi jego kolory na PS4 Pro.

Wiedźmin 3 to gra, na której podstawie została stworzona książka. Poza ulepszeniami jednym z osiągnięć jest np. dodanie przez studio CD Projekt RED w sierpniu 2015 roku zainteresowanym osobom oficjalnych narzędzi moderskich, które umożliwiają m.in. dowolne zmienianie obiektów.

Wiedźmin 3 w skalowanym 4K?

Podobno 4K będzie tylko “natywne”, a zamiast tego gra ma się skalować do tej rozdzielczości. Otrzyma ona również aktualizację mającą wykorzystać moc jeszcze wydajniejszego Xboxa One X. Konsola Microsoftu pojawi się jednak na rynku dopiero na początku listopada. Oczywiście prezes zarządu redów ma jeszcze projekt związany z karcianką – dodanie wielu nowych kart, frakcji i trybów rozgrywki. Jak widać nic nie stoi w miejscu, tylko idzie do przodu.

Boli natomiast fakt, że rozdzielczość będzie mocno udawana. Możliwe, że bez większych spadków na jakości i wydajności, ale takowe będą (nie wiemy, jak widoczne). To wszystko bez standardu HDR, czyli szerokim zakresie dynamiki, co będzie boleć jeszcze bardziej.

Tak czy tak, będzie to kolejny powód, żeby zagrać w tę genialną grę i przeżyć przygodę z Geraltem. Trzymamy kciuki, że wszystko bardzo dobrze!