Gamer Lifestyle r.

Weekend na Steam z darmowym Call Of Duty: Infinite Warfare

Na Steamie w weekend zawita Call Of Duty: Infinite Warfare - to świetna okazja, aby przetestować grę, gdybyście planowali jej zakup.

Dziś zaczyna się weekend z Call Of Duty: Infinity Warfare. Nie liczcie na kampanię, ponieważ jedyna forma rozgrywki, jaka zostanie udostępniona to multiplayer.

Trochę o Call Of Duty: Infinite Warfare

W trybie multiplayer nie musicie martwić się o jakieś ograniczenia. Możecie wbić maksymalny poziom, zdobyć wiele broni czy gadżetów. Dzięki temu możecie sprawdzić też, czy gra pójdzie na Waszym komputerze. Weekend z grą zaczyna się dziś, a kończy 26 lutego o godzinie 21.

Informacje

Call Of Duty: Infinite Warfare premierę miało 4 listopada 2016 roku, studio Infinity Ward pracowało nad grą aż trzy lata. W grze toczymy walkę między siłami ziemskimi a rebeliantami z kolonii.

Wygląd gry

Tryb multiplayer jest bardzo dynamiczny, gra przypomina z lekka Overwatcha. Tak oto prezentuje się multiplayer w Call Of Duty: Infinite Warfare

Minimalne wymagania sprzętowe Call Of Duty: Infinite Warfare

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: Intel Core i3-3225 3,3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850 z 2 GB pamięci i obsługą DirectX 11
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
  • Dysk twardy: 70 GB wolnego miejsca
  • Inne: Aktywacja w usłudze Steam (Gra na steam)

Opinia Nerda

Gra jest połączeniem nowoczesnych sprzętów i gadżetów, ale też normalnego świata, czyli to… Co nerdy i tygrysy lubią najbardziej. Dla mnie jednak 2 dni na testy gry to za mało, bierzmy pod uwagę, że to multiplayer i gra zostanie udostępniona wszystkim (zablokowana kampania), więc będzie się działo na serwerach! Ja zbieram ekipę i wyruszamy na podbój. A co Wy sądzicie o grze? Opłaca się ją pobierać?