Gamer Lifestyle r.

The Elder Scrolls Online – nowy duży dodatek do gry!

TES Online na początku nie był grą szałową. W zasadzie to większości graczy nie podobały się wielkie abonamenty, które były droższe od tych z WoW-a. Jeszcze nie przekonaliście się do tej gry? Może nowy dodatek Was zachęci! 

The Elder Scrolls to jedna z najlepszych serii, w jakie grałem, ale sam TES Online nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Gra została wydana 4 kwietnia 2014 roku. Producentem gry jest ZeniMax Online Studios, a wydawcą Bethesda Softworks. Jak będzie prezentował się najnowszy dodatek do gry?

6 czerwca 2017 – Premiera The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – Morrowind

Nadszedł czas na kolejne rozszerzenie do gry, które zostanie wydane przez ZeniMax Online Studios. Tak jak sam tytuł wskazuje, będziemy mogli zwiedzić prowincje Morrowind. A którą wyspę dokładnie? Vvardenfell! Na wyspie panuje tak zwana Trójca, czyli boscy strażnicy tamtejszych ziem. W skład Trójcy wchodzą: Vivek, Almelexia i Sotha Sil. Cała fabuła opiera się na pewnej chorobie, która dotyka jednego z tych bogów – Viveka. Gracze będą musieli znaleźć lekarstwo na jego dolegliwość i mu pomóc. Oczywiście cały czas będziemy mogli wykonywać zadania od mieszkańców, eksplorować tereny i po prostu dobrze się bawić.

Następnym punktem, który zostanie dodany w tym rozszerzeniu, jest nowa klasa – Strażnik. Będzie on posługiwał się magią natury, a w podróży będzie mu pomagał niedźwiedź. Ostatnią rzeczą, jaką ujrzymy w dodatku, będą Battlegroundy. Trzy drużyny, w których skład wejdą cztery osoby, będą walczyć w rozgrywkach PvP. 

Zamierzacie zagrać w nowy dodatek The Elder Scrolls?