Gamer Lifestyle r.

[Darmowe] Cebulowe siły nadciągają. Syberia 2 za darmo!

Kolejna na Originie akcja typu "Specjalny prezent". Możemy tym razem odebrać grę o przygodach Kate Walker, czyli Syberia 2.

W przypadku każdej akcji organizowanej przez Origin, na odebranie gry mamy mało czasu (nie wiemy ile, ale zwykle było to kilka dni lub tydzień).

Syberia 2 – Rozeznanie

Gra nie będzie dostępna w polskiej wersji językowej. Jednak mi to nie przeszkodzi, tutaj jest instrukcja do spolszczenia (Click!).

Origin

Origin pobierzemy z tej strony (Click!). Jak dodać grę?

Panel Darmowe Gry -> Specjalny Prezent -> Pobierz Teraz.

Ja zaczynam już pobieranie!

Syberia 2

Szczerze myślę, że dają grę Syberia 2 za darmo, ponieważ niedługo wychodzi Syberia 3 (Anna Dereszowska w roli głównej). Kupuję już po wyjściu!

Wymagania

Nie oszukujmy się, Syberia to stara gra. Wymagania nie robią wrażenia.

Pentium III 350 MHz, 64 MB RAM, karta grafiki 16 MB (Riva TNT2 lub lepsza), 400 MB HDD, Windows 98/Me/2000/XP

Opinia nerda

Grałem w Syberię wcześniej, aczkolwiek nie wiedziałem co robić w jednym punkcie i tak skończyła się moja przygoda, dopiero dziś zacznę w nią klikać ponownie. A Wy co sądzicie? Graliście?

PS: Na miniaturze jest pokazany etap, na którym się zatrzymałem.

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.