Gamer Lifestyle r.

Strony podobne do dogry.pl

Dogry to jedna z stron, na której możemy otrzymać pieniądze za granie. Aktualnie mamy wysyp portali, które fundują nam punkty za granie w gry - wykonywanie zadań czy dobijanie poziomu z nowego konta. Zwykle takie portale zarabiają linkami afiliacyjnymi (m.in. reflinki). Jakie są znane strony tego typu? Zobaczmy!

Na wstępie zaznaczę działanie takich stron! Oferują one punkty, które możecie wymienić na np. specjalną walutę w danej grze (punkty za Riot Pointsy czy golda w World Of Tanks). Takowych stron mamy wiele i pokażemy wam takie, które nie są tylko Polskie! Oczywiście wszystkie wypłacają należycie zdobytą walutę.

“Dogry” to nie całe życie!

Duża ilość stron niekiedy jest podciągnięta pod jednego właściciela. Czy się opłaca? Tak! W Polsce takowych sławnych stron mamy 3, które są bardzo rozreklamowane. Społeczność takich portali to w połowie dzieci, które zobaczyły, że mogą zdobyć walutę do swojej gry za darmo.

Bananki

Testujesz nowe gry, które są zwykle multiplayer poprzez ich stronę. Za wykonanie zadań oraz recenzję gry dostajesz walutę na stronie, czyli bananki. Możesz je wydać przykładowo na doładowania portfelu Steam, PaySafeCardy, Riot Pointsy, a nawet na sprzęt!

Gamehag

Strona z motywem “magicznym”. Zbierasz tam kamienie dusz za granie i rejestrację z linków (z wykonywaniem zadań). Możesz je wymienić na nagrody, czyli specjalne waluty w różnych grach. Tak samo jak wyżej – Riot Pointsy, doładowania Steam, PaySafeCardy czy całe gry (np. Minecraft premium). Gamehag działa też jako angielska strona.

Dogry

Śmiem twierdzić, że najbardziej znana z tych stron! Sam mogę potwierdzić, że wypłaca (zamieniłem swoje punkty na skin do Nidalee). Wykonując zadania czy rejestrując się w nowych grach z reflinków możemy zdobywać punkty. O stronie mam pozytywną opinię, jednak niekiedy społeczność bywała toksyczna, a moderatorzy nic z tym nie robili.

Swagbucks

Zagraniczna strona, która rozdaje swoje punkty za granie w gry czy wypełnianie ankiet. 2500 swoich swagbucksów możesz wymienić na 25 $. Dodatkowo walutę możesz wymienić na np. karty prezentowe (amazon, walmart).

CashDazzle

Znajdziemy tam wiele ofert związanych z grami video. Zbierasz tokeny, które możesz zamienić na prawdziwe nagrody! Jest też możliwość wypłacenia pieniędzy.

Paid Game Player

Ponad 600 gier, w które możemy zagrać i zdobyć za to pieniądze. Ilość pieniędzy zależy od naszych umiejętności grając w gry. Jeśli gramy w trudniejsze – zdobędziemy więcej. Jak przykładowo Family Feud lub Family Feud.

PlayAndWin

Grając otrzymujemy tokeny, które możemy zamienić na prawdziwe pieniądze (przelew zwykle odbywa się PayPalem) lub wybrać jakieś prawdziwe nagrody.

A czy Wy korzystaliście z takich stron? Udało się coś wypłacić?