Gamer Lifestyle r.

Oficjalne słuchawki z Assasin’s Creed za ponad… 200 000 zł

Kolekcjonerstwo to ciekawe zajęcie. Co innego, jeśli przedmioty z gier kosztują trochę więcej, niż powinny. Jeżeli chcecie być prestiżowi i się chwalić, to sprawdźcie te słuchawki. Ich tematyka to Assasin's Creed: Origins. Cena jest bardzo mała!

Jeśli jesteś fanem Assasyna, to wydanie pieniędzy na taki gadżet nie powinno Cię dużo kosztować. Stworzone przez połączenie talentów artystów 3D, mistrzów projektowania i to wszystko pod skrzydłami francuskiego jubilera – Philippe Tournaire. Słuchawki zostały wykonane we Francji i ważą 150 gramów.

Słuchawki związane z grą

Samo złoto jest 18-karatowe, jego cena za gram zaczyna się od 105 zł! Możemy je kupić za przelew, PayPal lub zrobić przelew z francuskiego banku. Zostaną dostarczone do Ciebie w 6 tygodni od złożenia zamówienia. Dodatkowo razem z nimi możemy kupić popiersie Bayeka (jako prestiżową podstawkę) za bagatela 12 tysięcy euro. Ale ile to kosztuje na nasze polskie złotówki?

Przyjęliśmy kurs 1 euro = 4,36 zł

  • Słuchawki (Assassin’s Creed Origins Utopia by Tournaire handcrafted headphones)
    • 50 000 euro → 218 000 zł
  • Popiersie Bayeka (The bronze head of Bayek Assassin’s Creed Origins by Tournaire)
    • 12 000 euro → 52 320 zł

Wygląd

Nie wyglądają przeciętnie! Oczywiście po kupnie z karty mamy możecie zrobić zdjęcie na Facebooka. Niech cały świat wie, co nosicie na głowie. A razem z popiersiem tworzą cudowny widok. Miód dla oczu!

Słuchawki assasin's creed: origin

Słuchawki assasin's creed: origin

Słuchawki assasin's creed: origin

Słuchawki assasin's creed: origin

Słuchawki assasin's creed: origin

Wykonanie i przedstawienie jest brawurowe. Oczywiście już napisaliśmy e-maila do Tournaira z prośbą o wysłanie ich na własność, żebyśmy mogli je przedstawić. To jak? Kupujecie na kredyt?