Gamer Lifestyle r.

SAO już na komórki?! Zobaczcie, jak się prezentuje!

Marzy nam się mobilne MMO w świecie Sword Art Online. A co Wy na to, żeby dostać już namiastkę takiej gry? SAO: Black Swordsman!


Anime o graczach, którzy utknęli w wirtualnej rzeczywistości, podbiło serca fanów. Od tego czasu wszyscy czekają na grę, która mogłaby powstać na podstawie Sword Art Online. Zanim jednak w pełni zanurzymy się w internetowym świecie, musimy zadowolić się zwyczajnymi grami ulokowanymi w uniwersum tego anime. Czy to już? Czy to teraz wpadamy w zachwyt?

SAO na komórki w Chinach


Niestety – oprócz otoczki związanej z SAO… Gra prezentuje się dość przeciętnie. Idziemy po dungeonie, trafiamy na przeciwników, walka turowa i… idziemy po dungeonie, trafiamy na przeciwników, walka turowa… i… Daruję sobie dalszy opis.

Mam jednak nadzieję, że to tylko kwestia słabo zrobionego trailera, a gra zaoferuje nam nieco więcej, niż zostało zaprezentowane na zapowiedzi. Możecie przetestować ją sami od 10.05.2016, a pobierzecie ją ze strony wydawcy: klik! Póki co jest to beta, jednak nie zaszkodzi popróbować, prawda? 😉

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]