PUBG – Streamer dostał bana za wykorzystywanie bugów gry!

Playerunknown’s Battlegrounds to świetna gra, która podbiła serca graczy przez ostatnie 6 miesięcy, jednak nadal ma swoje wady. Między innymi bugi, a za ich wykorzystywanie grozi… Ban!

Zabił Was ktoś używając buga. Co byście mu zrobili? Zamiast wyzywać mu rodzinę i truć tym samym społeczność graczy jadem, możecie go na przykład zreportować. Jednak czy słusznie?

Destiny i jego niewidzialne tekstury

Znacie streamera Destiny? Mi czasami się o uszy, a raczej oczy obił. Gra on na przykład w LoL-a. Ale nie w LoL-u otrzymał on bana. Wszystko wydarzyło się na streamie, gdzie Destiny grał sobie w Playerunknown’s Battlegrounds. Podczas jednej z gier dla tego pana nie załadowały się tekstury i mógł on sobie w spokoju przechodzić przez ściany. Czyli, gdy byliście w jakimś domku, to on Was widział, ponieważ nie było między nim, a Wami ściany. Mimo tego, że Wy go nie mogliście dostrzec. Wyobraźcie sobie, że zbieracie loot z pokoju, a tam nagle bum… Przejeżdża Was rozpędzony samochód, który pojawił się tam niczym duch. Zresztą zobaczcie sami.


Destiny po całej tej akcji dostał permanentnego bana. Prawdopodobnie jeden z pracowników Bluehole Studios oglądał jego streama. No cóż… Osobiście jestem zdania, że bugi powinno się zgłaszać, a nie wykorzystywać. Chociaż z drugiej strony… Nie wiem jak sam bym się wtedy zachował, może też bym pobawił się chwilę, a potem zgłosił buga. Może miałbym szczęście i nie stracił cennych stu złotych na kolejny klucz.

Co o tym wszystkim sądzicie? Dostał bana, bo na niego zasłużył, czy może nie powinien go dostać ponieważ całość była niedopracowana przez studio. Nie było tam mowy o żadnych zewnętrznych programach.

TWITCH DESTINY

O autorze: Azzir

AzzirJestem redaktorem działu Gamer Lifestyle oraz Game Over. Do redakcji należę od 24 kwietnia 2017 r.. Uwielbiam yerba mate, od której zaczynam każdy swój dzień. Poza tym kocham herbatę, czekoladę, pandy i RPG-i. Lubię czytać książki, a od niedawna zacząłem bawić się w grafikę komputerową.

***
Zapraszam również na "jutuby" co jakiś czas wrzucę tam coś ładnego 🙂

https://www.youtube.com/channel/UClfl2vAHWQg_5xjIMeTZCXQ?view_as=subscriber

 • Dawid Wysokiński

  Powinni dać mu unbana ponieważ to ich wina że takie coś się wydarzyło

 • voidb

  dla niego te 100zł to pikuś xD

 • Ten co oswaja smoki…

  Aha

  A tak poza tym to fajny bug 🙂