r.

Przejmij kontrolę w systemie VR!

Interesujesz się nowinkami związanymi ze sprzętem gamingowym? Zatem niech Twoje nogi przejmą kontrolę w systemie VR! Uwolnij ręce i daj im odpocząć!

Przeczytaj dziś również na How2Play w dziale Gamer Life Style:

Wystarczy, że wygodnie usiądziesz, postawisz stopy na panelu i już możesz poruszać się w przód i tył, w lewo i prawo, w górę oraz w dół, jak i obracać się wokół własnej osi. Konsola dostosowana jest do gier typu FPS oraz wielu innych. Już w niecałą minutę możesz zostać mistrzem poruszania się oraz latania dzięki platformie i to bez ruszania się z miejsca. Masz ochotę połączyć kilka ruchów jednocześnie? Żaden problem, na platformie to Ty ustalasz granice! 3D Rudder pozwala Ci na długie godziny gry bez przemęczeń, ponieważ grając siedzisz w wygodnym fotelu.

Panel jest niesamowicie wrażliwy, przez co doskonale odbiera nasze ruchy. W dodatku jest naprawdę prosty w użyciu. W krótkim czasie jesteśmy w stanie nauczyć się wszystkich dostępnych ruchów. Będziesz naprawdę zaskoczony, kiedy zobaczysz, jak wiele możesz zrobić za pomocą własnych stóp.

imrs

Platforma odbiera jedynie naturalny balans naszego ciała, który oparty jest na istniejącym schemacie stopy-mózg, co umożliwia nam długie godziny gry bez większego przemęczenia.31

 

Co więcej? Twój komputer będzie wykrywał 3D Rudder jako dżojstik. Dzięki temu będziesz mógł używać go nie tylko do gier wyprodukowanych przez VR, ale również do Twoich ulubionych, istniejących już gier FPS na PC.

 

Źródło