Gamer Lifestyle r.

Plagiat filmu Warcraft w Chinach!

Dużo słyszy się o premierze filmu o przygodach bohaterów z World of Warcraft. Ale mało kto wie, że scenarzyści z dalekiego wschodu przygotowali swoją adaptację!

Warcraft

Film ujawnił się na konferencji prasowej w Shijiazhuang, lecz wszelkie szczegóły są owiane tajemnicą. Wiadomo jednak, że będzie dotyczył świata fantasy, podróży w czasie i wielkiej miłości. Opowiada on historię mężczyzny, który znalazł się w uniwersum WoW-a, gdzie tak naprawdę wszystko jest możliwe.

Warcraft w Chinach?

Przyjrzyjmy się krótkiej relacji ze wspomnianej wyżej konferencji prasowej:

Reżyser filmu, Zhang Wei, mówi:

Wkładam w ten film cały swój zapał i pasję, ignorując wysiłki jakie muszę podjąć. Robię to po to, by ukazać spektakl który jest rozsądny i logiczny, jednak pozostawi trwały ślad w pamięci widza jako niezwykła produkcja.

Wacraft

Jak na wieść o chińskiej wersji filmu zareagował internet? Ludzie bardzo krytycznie postrzegają tę produkcję. Z oczywistych powodów dzieło Zhang Wei’a jest postrzegane jako mierna podróbka hollywoodzkiej odsłony przygód orków. Premiera My Wow jest planowana na początek czerwca. Zabawnym wydaje się fakt, że jest to tuż przed planowanym wejściem Warcrafta do kin. Przypadek? Nie sądzę.

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]