r.

Najlepszy przyjaciel ever!

Czy posiadacie najlepszego przyjaciela? Większość z Was udzieli zapewne odpowiedzi twierdzącej, dlatego kieruję do Was następne pytanie - co zrobiliście dla swojego najbardziej zaufanego i bliskiego przyjaciela w tym roku?

Jeśli jeszcze podczas czytania tekstu poprzedzającego artykuł, nie odpowiedzieliście sobie na to pytanie, proszę, byście zrobili to teraz. Pomyślcie, czy w 2015 roku zawsze zachowywaliście się fair względem przyjaciela, czy poświęcaliście mu odpowiednią ilość czasu i byliście wdzięczni za jego wsparcie? 

Prawdziwy wzór do naśladowania

Nie chcę być nachalna i pchać się do Waszych relacji między bliskimi osobami.  Ot tak, po zobaczeniu pewnego zdjęcia zaczęłam stereotypowo zastanawiać się, jaką jestem przyjaciółką. Mam nadzieję, że ten screen także wzbudzi w Was podobne nastawienie do refleksji nad swoim postępowaniem. Bez bicia przyznaję, że post z Reddita powalił mnie na kolana.

 

Sytuacja wyglądała następująco. Przyjaciel zapytał przyjaciela, co otrzymał na święta. Kiedy ten pierwszy odpowiedział, że jego Wigilia odbyła się bez otwierania prezentów, jego kolega okazał się być jego aniołem stróżem, który nie pozwolił, by święta obyły się bez podarunków. 

wsKkOXZ

Codzienna historia, która przecież może dotyczyć każdego z nas. Wiem, że to nieładnie wspominać o pieniądzach, ale sprawdziłam, ile ta gra kosztuje na steamie. 

cause

Gra warta świeczki?

Nie chcę zaglądać Wam bezpośrednio w portfele, ponieważ każda zrobiona rzecz dla swojego przyjaciela jest cenna. Mogą to być nawet czyny, których nie da się zaliczyć do przedmiotów namacalnych. W szczególności cenimy sobie poświęcenie czasu dla drugiej osoby. Odpowiedz sobie na końcu jeszcze raz na to pytanie: czy byłeś dobrym przyjacielem w obecnym roku? A jeśli zawiodłeś kilkakrotnie, to nad czym trzeba popracować i co w sobie zmienić, by więcej nie ranić bliskiej Ci osoby?

Pod koniec drugiego dnia świąt pragnę życzyć Wam równie takiego dobrego jedzenia, jakie zaznaliście podczas wigilii. Do usłyszenia!

[latest_posts category = “gamerlifestyle” count = “6”]