Gamer Lifestyle r.

Najciekawsze premiery lutego

Jak co miesiąc mamy dla Was zestawienie najciekawszych premier. Czego możemy spodziewać się w lutym?

Tegoroczny luty obfituje w ciekawe produkcje. W tym miesiącu zadowoleni będą również fani japońskiej animacji. Nie ma na co czekać, przejdźmy do listy!

Battalion 1944

Data premiery: 1 lutego 2018

FPS w realiach drugiej wojny światowej skupiony na walkach multiplayer? To właśnie Battalion 1944! W owej produkcji przyjdzie nam walczyć piechotą przy użyciu realistycznego wyposażenia na mapach, które oparte zostały na miejscach bitew z II WŚ. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to liczą się tylko umiejętności gracza. Gra oferuje tryby takie jak deathmatch, capture the flag, domination. Battalion 1944 dostępny jest tylko w trybie multiplayer.

 

Rust

Data premiery: 8 lutego 2018

Moment, na który wielu czekało z utęsknieniem. Rust, który pojawił się w 2013 roku, w końcu doczeka się oficjalnej premiery! Gra charakteryzuje się otwartym światem i ciekawymi możliwościami budowania. Naszym celem jest przetrwać w niebezpiecznym świecie pełnym dzikich stworzeń i innych graczy. Baza, którą stworzymy na początku, jest naszym chwilowym schronieniem. Nigdy nie wiadomo, czy po wylogowaniu zastaniemy nasz domek w tym samym stanie, czy może jakiś gracz pokusi się o rozwalenie ścian. Gra daje duże możliwości, zarówno jeśli chcemy tylko pobudować – najpierw musimy zgromadzić materiały – oraz gdy chcemy powalczyć – czy to na miecze, czy bronią palną. Rust dostępny jest w wersji multiplayer.

 

Sid Meier’s Civilization VI: Rise and Fall

Data premiery: 8 lutego 2018

Dodatek do szóstej części gier strategicznych pozwala na rozwijanie nacji, którą wybierzemy, przez kilka tysięcy lat. Na naszej drodze stanie wiele problemów, z którymi musimy sobie poradzić. Sam dodatek wprowadza 8 nowych cywilizacji i 9 liderów. Wprowadzony również został system nagłych zdarzeń – gdy jedna z cywilizacji stanie się zbyt potężna, inne nacje mogą wspólnie ją zaatakować. Kolejną nowością są Wielkie Wieki, czyli mechanika wprowadzająca możliwość wejścia naszego imperium w Złote lub Mroczne czasy. Z każdym z nich wiążą się specjalne wydarzenia, zadania oraz nagrody. Gra dostępna jest zarówno w wersji dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy.

Age of Empires: Definitive Edition

Data premiery: 20 lutego 2018

RTS z 1997 roku powraca w odświeżonej formie! Definitive Edition to oryginalne Age of Empires oraz dodatek – Rise of Rome. Scenariusze zostały wzbogacone, a sama gra – odświeżona wizualnie. Gra dostępna jest w wersji 4K. Możemy również posłuchać nowej ścieżki dźwiękowej. Dla fanów starej grafiki dostępna jest także rozgrywka w niezmienionej wersji z 1997 roku. Bawić możemy się zarówno w trybie single, jak i multiplayer.

 

Little Witch Academia: Chamber of Time

Data premiery: 20 lutego 2018

Gra jest adaptacją przygód Akko – głównej bohaterki anime Little Witch Academia. Postanawia ona zostać wiedźmą, zapisuje się więc do tytułowej Akademii. Fabuła gry rozpoczyna się w wakacje, a nasza bohaterka (mająca zdecydowanie za dużo wolnego czasu) odnajduje przyczynę dziwnych wydarzeń w szkole i razem z przyjaciółkami postanawia je powstrzymać. Chamber of Time to RPG z elementami bijatyki. Same walki są zręcznościowe, wymagają refleksu. Eksploracja świata odbywa się w pełnym 3D. Gra dostepna jest w trybie singleplayer.

 

Metal Gear Survive

Data premiery: 22 lutego 2018

Metal Gear Survive to kolejna odsłona serii Metal Gear. Łączy ze sobą elementy skradanki i survivalu. Survive stara się na nowo spojrzeć na sprawdzone elementy serii. Fabuła zaczyna się podczas alternatywnego finału Metal Gear Solid V, gdzie elementy zniszczonej bazy wraz z broniącymi jej żołnierzami trafiają do innego wymiaru. Inny wymiar jak to inny wymiar – pełno w nim niebezpieczeństw, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Gra stawia na kooperacje dla maksymalnie czterech osób. Jeśli nie mamy przyjaciół, to możemy zagrać w towarzystwie sztucznej inteligencji.

Sword Art Online: Fatal Bullet

Data premiery: 23 lutego 2018

Następna propozycja dla fanów anime. Fatal Bullet jest kolejną odsłoną gier z serii Sword Art Online. Tym razem trafiamy do świata Gun Gale Online, gdzie przyjdzie nam zmierzyć się z przeciwnikami za pomocą broni palnej. Oczywiście, tak jak to było w anime, mamy do dyspozycji miecze, jednak to wszelkiego rodzaju pistolety i karabiny będą naszą główną bronią. Historia zawarta w grze jest zupełnie nowa, odpowiada za nią sam autor SAO – Reki Kawahara. Fatal Bullet oferuje nam otwarty świat pełen zadań i interakcji z innymi graczami.

 

Battlefield 1: Apocalypse

Data premiery: luty 2018

Apokalipsa jest ostatnim rozszerzeniem do Battlefielda 1. Co oferuje? Latanie gołębiem, pięć nowych map multiplayer, nowe pojazdy, bronie, rangi, specjalizacje. Jest tego naprawdę sporo! Rozgrywka jest bardzo krwawa i brutalna. Dodatkowym elementem, który pojawi się po raz pierwszy, jest tryb rozgrywki o nazwie Powietrzny Szturm, w którym będziemy mieli okazję walczyć w powietrzu (na pewno nie spodziewaliście się takiego wyjaśnienia! 😉 ). Dodatek wymaga wersji podstawowej do działania. Dostępny będzie zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy.

 

W lutym możemy spodziewać się również remasterów takich gier jak Final Fantasy XII oraz Space Invaders.

 

Która z premier najbardziej się Wam podoba? Znalazł się tutaj choć jeden tytuł, który przykuł Waszą uwagę? Może zagracie w coś, co nie zostało wymienione? Dajcie znać w komentarzach!