r.

GTA V nie dla… GRUBASÓW?!

Czyżby producenci GTA V nie szanowali otyłych ludzi? Czy serio bawią ich żarty o typowych, spasionych Amerykanach? Sprawdź, czy naprawdę upadli tak nisko, by wyśmiewać się z grubasów!

Jeśli na sali znajduje się gracz, który ukończył GTA V w stu procentach (co jest niebywałą rzadkością ze względu na wielorakość misji pobocznych), niech pierwszy rzuci w… otyłego!

Śmieszny bug

Aby przeanalizować całą sytuację, musicie obejrzeć od początku do końca poniższy gif:

Zobrazowane zajście prezentuje się dość… zabawnie… Może zatem – zamiast hejtować twórców za niepowtarzalne w swej naturze bugi – powinniśmy skupić się na pozytywach tego losowego zdarzenia?

Może tak naprawdę w kontynuacji kultowej gry otyli ludzie otrzymają jakieś specjalne umiejętności? A może taki bug został wprowadzony specjalnie i odkryty właśnie po świętach, by ludzie, którym nieco przybrało się na wadze przez świąteczne jedzenie, nie czuli się bezużyteczni? W końcu nie każdy z nas posiada moc zatrzymywania auta… własnym brzuchem!

Bądź co bądź, GTA V nawet już długi czas po swojej premierze zaskakuje nietuzinkowymi elementami! Trzymajcie się! Do następnego… ZDERZENIA!

[latest_posts category = “gamerlifestyle” count = “6”]