Gamer Lifestyle r.

Gry z najlepszą grafiką

Masz już mocny PC z nową super kartą graficzną, ogromną ilością RAM-u i procesorem robiącym pierdyliard obliczeń na sekundę, a mimo to nie wiesz, w co zagrać? Super, ten artykuł jest wręcz stworzony dla Ciebie! Przedstawiam spis gier z najlepszą obecnie grafiką.

Poniżej znajduje się zestawienie gier z najlepszą grafiką. Uprzedzam, że pod wzgląd brałem tylko tytuły, które widziałem na żywo i jestem pewny jak wyglądają (gameplay i trailer nie dają wg. mnie żadnych pewności co do wyglądu danego). Jeszcze tylko na sam koniec chciałbym uprzedzić, że biorę pod uwagę jakość grafiki a nie to, jak bardzo jest fotorealistyczna.

10: Metal Gear Solid 5 – The Phantom Pain

gry z najlepsza grafika 1

Kolejna odsłona popularnej serii gier akcji, w których rozgrywka skupia się przede wszystkim na niespostrzeżonym skradaniu się wśród niczego niepodejrzewających się patroli wroga. Tytuł zaoferował kilka zmian w stosunku do poprzednich części cyklu, takich jak otwarty świat oraz możliwość korzystania z pojazdów.

9: Dying Light: The Following

Gry z najlepszą grafiką

Dying Light: The Following to opracowany z myślą o pecetach dodatek do gry Dying Light. Obszerne rozszerzenie, które oferuje nowe tereny, przygody, przeciwników i uzbrojenie. Ponadto autorzy zaimplementowali opcję korzystania z pojazdów typu buggy.

8: SOMA

gry z najlepszą grafiką 7

Survival horror studia Frictional Games, specjalizującego się w tego typu produkcjach. Tym razem akcja przenosi nas na dno oceanu, gdzie w ośrodku PATHOS-II stawimy czoła czyhającym na każdym kroku zagrożeniom i spróbujemy odkryć przyczynę wielkiej katastrofy, która dotknęła nie tylko miejsca akcji.

7: Project: CARS

gry z najlepszą grafiką 3

Realistyczna gra wyścigowa stworzona przez doświadczone studio Slightly Mad Studios. Aktywny udział w rozwijaniu Project Cars mają sami gracze, zrzeszeni w platformie World of Mass Development. Tytuł oferuje bogaty wybór rzeczywistych samochodów jak i torów wyścigowych.

6: Rainbow Six – Siege

gry z najlepszą grafiką 2

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona kultowej serii strzelanek taktycznych z widokiem FPP. Gra koncentruje się na walce terrorystów z siłami policji, oferuje przy tym szeroki zakres destrukcji i modyfikowania otoczenia, co zapewnienia graczowi bogate możliwości taktyczne zarówno podczas szturmów na ufortyfikowane pozycje wroga, jak i obrony przed atakami.

5: Assassin’s Creed Unity

gry z najlepszą grafiką 4

Kolejna odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji od firmy Ubisoft. Gracz wciela się w członka bractwa asasynów o imieniu Arno, który przemierza XVIII-wieczny Paryż, w czasach Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Produkcja wykorzystuje autorską technologię francuskiego dewelopera, zdolną generować duże, otwarte przestrzenie.

4: The Witcher 3 – Wild Hunt

zestaw tapet wiedźmin 25

Wiedźmin 3: Dziki Gon to opracowana przez zespół CD Projekt RED gra RPG. Ponownie wcielamy się w Geralta z Rivii. Autorzy gruntownie przebudowali mechanikę walki, zaoferowali nowy silnik oraz położyli znacznie większy nacisk na zadania poboczne.

3: Assassin’s Creed – Syndicate

gry z najlepszą grafiką 5

Dziewiąta główna odsłona popularnego cyklu Assassin’s Creed, reprezentującego gatunek sandboksowych gier akcji z widokiem TPP w historycznych realiach. Tym razem konflikt templariuszy i asasynów toczy się w wiktoriańskim Londynie i jest osnuty wokół ucisku robotników. Są też nowi bohaterowie – bliźnięta Jacob i Evie Frye, między którymi można przełączać się podczas zabawy. Tytuł powstał pod przewodnictwem studia Ubisoft Quebec.

2: Grand Theft Auto 5

zestaw tapet gta 22

Kolejna odsłona bestsellerowej gangsterskiej serii studia Rockstar North, rozgrywająca się w olbrzymim, otwartym świecie miasta Los Santos oraz w jego okolicach, wzorowanych na krajobrazach Los Angeles oraz południowej Kalifornii. Twórcy rozbudowali tytuł pod względem fabuły i jej bohaterów, dodali wiele nowych elementów rozgrywki, a także sprawili, że świat gry zaczął naprawdę żyć własnym życiem.

1: Batman – Arkham Knight

gry z najlepszą grafiką 6

Batman: Arkham Knight to czwarta część popularnej serii gier akcji poświęconych przygodom Batmana. Tym razem Mrocznemu Rycerzowi przyjdzie zmierzyć się ze Scarecrowem (Strachem na Wróble), który sterroryzował Gotham City, a także z grupą super złoczyńców chcących pokonać wspólnymi siłami człowieka-nietoperza raz na zawsze. W tej ekipie czarnych charakterów znaleźli się m.in. Pingwin, Harvey „Dwie Twarze” Dent czy Harley Quinn. Pojawił się także nowy przeciwnik – tytułowy Rycerz Arkham.

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]