Gamer Lifestyle r.

Gry na rozluźnienie

Słaby dzień? W pracy było źle/wpadła kolejna zła ocena? Masz już wszystkiego dosyć i potrzebujesz czegoś do rozluźnienia? Koniecznie sprawdź tę listę - może któraś z tych gier pomoże?

Seria The Sims

Ahh Simsy. Sławny symulator życia stworzony przez studio Maxis. Co może być bardziej odprężającego od prowadzenia spokojnego życia wraz z wybranką swoich marzeń i trójką dzieci, które za niedługo dorosną i same założą rodzinę? Jeżeli oczywiście zdążą wydostać się z tego otoczonego murem basenu!

 

Euro Truck Simulator 2

Kolejny symulator na liście. W Euro Truck Simulator 2 przyjdzie zasiąść nam za kierownicą ciężarówki. W grze przewozimy najróżniejsze ładunki – od pożywienia po porcelanę – po całej Europie. I to tyle. Gra ta jest idealna na rozluźnienie, a zwłaszcza, gdy prowadząc odsłuchujecie jakiegoś ciekawego podcastu. Błogość!

Cities: Skylines

Było już symulator życia, więc przyszedł czas na symulator miasta! Zarządzanie miastem o dziwo potrafi być bardzo, ale to bardzo odprężające. Oczywiście jak poradzicie sobie ze wszelakimi korkami, brakiem energii oraz wody, odpowiednią ilością budynków mieszkalnych,szkół… tak, to jest odprężające…

Sid Meier’s Civilization V

Piąta już odsłona znanej i dość prostej gry strategicznej. Dlaczego nie szósta? A no dlatego, że według mnie to piąta odsłona jest o wiele przyjemniejsza do gry. Głównie dlatego, że boty o wiele wolniej poszerzają swoje granice. Bardzo często rozgrywałem całą grę na 3/4 miasta i grało się bardzo, ale to bardzo przyjemnie. Serdecznie polecam!

Stardew Valley

Kolejny symulator, tym razem farmy. Nie na tym się jednak kończy, bo prócz prowadzenia gospodarstwa mamy również do wypełnienia dużo różnych zadań. Sama gra ma przyjemną pixelową grafikę i miły soundtrack. Idealna by odpalić ją po ciężkim dniu w szkole.

To naturalnie są tylko moje propozycje. A Wy w co gracie, by się rozluźnić?